Wyjazdy Integracyjne do Gruzji

Jest kraj, który zwą kolebką wina, idealny

na wyjątkowy wyjazd incentive!

Kraj którego mieszkańcy są nadzwyczaj gościnni.

A kuchnia wyjątkowo smaczna.

Pozwól nam pokazać Ci to piękne miejsce.

Wyjazdy do Gruzji dla firm

Wyjazd incentive Gruzja

Gruzja w pigułce

Twierdza Ananuri.

W trakcie wyjazdu integracyjnego w Gruzji.
Zdobywanie Kazbegi podczas wyjazdu incentive.

Kazbegi.

Wyjazd incentive Gruzja

Więcej o Gruzji

Jak mawiają Gruzini „przyjaciół mamy wielu, ale braci tylko dwóch: Ukraińców i Polaków”, nie jest to jednak tylko suchy slogan, ale szczera sympatia jaką mieszkańcy tego kraju do nas żywią. Ponadto kraj ten jak żaden inny z biesiady uczynił wręcz spot narodowy. Podczas tutejszej kolacji, supry stoły dosłownie uginają się od potraw, na stole nie znajdziemy wolnej przestrzeni, gdyż wszystko jest zastawione półmiskami z jedzeniem: sałatkami, warzywami i szpadami z nabitym mięsem. Najważniejszą osobą podczas supry jest tamada, czyli najstarsza i ciesząca się największym szacunkiem osoba, to on wznosi długie Gruzińskie toasty rozprawiająca o przodkach i ojczyźnie. Kolacji takiej może towarzyszyć pokaz wspaniałych, pełnych ekwilibrystyki gruzińskich tańców, będących swoistym podniebnym baletem. Elementem takich tańców jest inscenizowana walka przy użyciu mieczy i małych tarczy. Walka mimo, iż bezkrwawa jest bardzo realistyczna, tancerze zaś: zarówno kobiety jak i mężczyźni, ubrani są w piękne, regionalne stroje.

Gruzja to także ojczyzna wina, to tutaj znajdują się najstarsze ślady jego wytwarzania na świecie. Wino odgrywa w gruzińskiej tradycji bardzo ważną rolę, to właśnie ten trunek pije się tutaj najczęściej. Tradycyjnie piło się go z rogów wychylając na raz całą jego pojemność, gdyż odstawieni roku ze względu na jego kształt nie było możliwe. Podczas waszej wizyty w Gruzji z pewnością tak właśnie zostaniecie ugoszczeni przez gospodarzy.

Gruzja to również zapierające dech w piersiach widoki: ośnieżone góry, zielone wąwozy, ufortyfikowane twierdze, osamotnione kościoły i klasztory.

Gaumarjos znaczy na zdrowie!

Panorama Tbilisi.

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazd incentive w Gruzji. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! #Wyjazd Incentive Gruzja

Wyjazd incentive Gruzja

Odkryj swoje gruzińskie DNA.

Gruzini od wieków żyli w zgodzi i blisko natury, więc aby poczuć prawdziwe, gruzińskie powietrze najlepiej wyjechać z miast i udać się do jednego z jej górskich regionów, np. do regionu Kazbegi. W tym regionie ludzie wciąż żyją podobnie jak wieki temu. Możemy na własnej skórze poznać kilka aspektów ich codziennego życia.

Podobno nasze, słowiańskie DNA jest wyjątkowo zbliżone do gruzińskiego, a skoro tak jest to wykonywanie tradycyjnych czynności nie powinno nam sprawić kłopotu. Spróbujmy więc samodzielnie wydoić krowę, zatańczyć gruziński taniec, a nawet posiąść umiejętność walki na miecze. Podzieleni na grupy będziemy rywalizować o miano najbardziej gruzińskiej drużyny.

Wyjazd incentive Gruzja

Georgia Extreme.

Malownicze i zróżnicowane gruzińskie tereny to miejsce na wszelkie wyprawy ekstremalne i przygodowe. Możemy udać się na rafting o zróżnicowanym poziomie trudności, możemy pokonywać wzgórza samochodami 4×4, możemy zjeżdżać na nartach z ośnieżonych, górskich szczytów. Gruzja to również dobrze przygotowana infrastruktura i sprzęt, wyciągi są nowoczesne i można do nich zjechać wprost z hotelu, terenowe samochody są sprawne, a pontony spełniające wszystkie standardy bezpieczeństwa, zaś personel świetnie wyszkolony! To wszystko sprawia, że Gruzja to idealne miejsce na ekstremalny, ale i bezpieczny wyjazd. Wyjazd incentive w Gruzji może być extreme!

Czy wiedziałeś, że...?

Łaźnie siarkowe na wyjazd firmowy.
Integracyjny wyjazd na narty do Gruzji.

#Wyjazd incentive gruzja

Mamy nadzieję, iż udało się nam zachęcić do wizyty w Gruzji i pokazać, że to dobry kierunek wyjazd incentive, integracyjny lub motywacyjny. Designerskie hotele z widokiem na ośnieżone góry, winnice położone w podziemiach neorenesansowych zamków, restauracja ulokowana na górnej stacji kolejki linowej z widokiem rozpościerającym się na cała Tbilisi to tylko część z możliwych do wyboru miejsc na waszą konferencję. Bogate życie nocne pozwoli się natomiast zrelaksować po oficjalnej części wyjazdu. A może relaks w tradycyjnych, gruzińskich łaźniach siarkowych? Sposobów na poznanie Gruzji jest co nie miara! #Wyjazd incentive Gruzja

W każdym z regionów, w których organizujemy wyjazd firmowy szukamy kontekstu kulturowego, historycznego, wspólnego klucza aby nadać temu wyjazdowi określoną tematykę, by wejść głębiej i sprawić by wyjazd incentive był wyjątkowy. Tak też czynimy w przypadku Gruzji i choć to kraj niewielki - drzemią w nim wielkie możliwości. Możemy zorganizować wyjazd kulinarny, przygodowy, narciarski, winiarski - opcji jest wiele. Odkryj z nami wciąż jeszcze autentyczny Kaukaz, zanim masowa turystyka zmieni go bezpowrotnie.

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt