Wyjazdy Integracyjne Islandia

Witaj w kraju w którym jest więcej owiec, niż ludzi.

Niebo rozświetla zorza polarna.

 

Gorące źródła pozwalają na kąpiele w zimowe dni.

 

Gdzie przyroda jak z bajki jest.

 

Pozwól nam pokazać Ci ten niesamowity kraj!

 

Islandia w pigułce

Konie rasy Islandzkiej.

Wyjazdy incentive Islandia

Tradycyjne domy islandzkie.

Wyjazdy firmowe na Islandię.

Islandia to kraj wulkanów, gejzerów oraz gorących źródeł.

Więcej o Islandii

Islandia jest jednym z takich miejsc, które trzeba odwiedzić choć raz w życiu. Nie jest najtańszym miejscem, jednak warta jest swojej ceny. Ten kraj to przede wszystkim dziewicza i surowa natura. Wyspa nazywana jest „Krainą lodu i ognia” z uwagi na lodowce, wulkany i gejzery licznie tutaj występujące! Nazwa „gejzer” postała zresztą na tej wyspie i pochodzi od jednego z nich – „Geysir’a”. Poza tym mamy tutaj wiele zapierających dech w piersiach wodospadów, a do najsłynniejszych należą Gullfoss, Skogafoss i Godafoss, choć pozostałe wiele im nie odbiegają. Islandia to także gorące źródła i choć najbardziej znane są położone niedaleko Reykjaviku – Blue Lagoon, wokół którego powstała infrastruktura hotelowa i wellness & SPA, to w całym kraju znajdziemy wiele niewielkich „dzikich” gorących źródeł i z tych właśnie lokalni mieszkańcy korzystają najchętniej! Wyjątkową atrakcją Islandii są również lodowce, dzięki którym możemy udać się na wyprawę pojazdami śnieżnymi przez cały rok, a do kilku z nich nawet wejść do środka i podczas spaceru dowiedzieć się nieco więcej na ich temat. Jeżeli dodamy do tego czarne, wulkaniczne plaże, klify i różne uskoki oraz formacje skalne dojdziemy do wniosku, że do tego kraju możemy wracać wielokrotnie za każdym razem odkrywając kolejne obszary jego piękna!

W Islandii znajdziemy również wile przykładów minimalistycznego, skandynawskiego designu. Tutejsze hotele, sale koncertowe, a nawet katedra wspaniale współgrają z otaczającym je krajobrazem, a więc nawet najbardziej wymagający miłośnik architektury i esteta będzie usatysfakcjonowany!

Zapraszamy do „Krainy lodu i ognia”!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Jest to kierunek dla wymagających i świadomych klientów. Dlatego też program jest bardzo dbale przygotowany. Jest to miejsce idealne, aby zbudować efekt „WOW” w oczach klienta, miejsce, gdzie poziom obsługi jest bardzo wysoki, podobnie jak standardy i cały sprzęt techniczny do obsługi grup. Wyjazd na Islandię może być niczym opowieść, którą przy naszej pomocy piszecie dla swoich klientów. Najważniejsze jest dobranie odpowiedniego scenariusza, a my już zrealizujemy go z dbałością o każdy detal. Taka historia może być dobrana odpowiednio do konkretnego produktu, wartości firmy czy celu jaki ma być osiągnięty na koniec wyjazdu. Zaufaj nam i naszej kreatywności, a później długo wspominaj najlepszy wyjazd firmowy w jakim miałeś przyjemność uczestniczyć!

Iceland Extreme Expedition

Przez wieki mieszkańcy Islandii musieli dzielnie radzić sobie z niesprzyjającą naturą. Taki stan rzeczy zahartował, ale też skłonił do pracy na tym jak sobie w najlepszy sposób radzić w trudnym klimacie, a jednym z takich metod jest posiadanie najlepszego możliwego sprzętu na takie warunki.

Iceland Extreme Expedition to program, w którym będziemy przemierzać wyspę przy pomocy przeróżnych maszyn. Na pokładzie amfibii będziemy pokonywać pełną pływającej kry lodowej Zatokę Jokulsarlon, po wiecznym lądolodzie będziemy przemieszczać się skuterami śnieżnymi, a po bezdrożach interioru będziemy jeździć słynnymi super track, czyli terenowymi samochodami lub ciężarówkami posiadającymi nawet 55 calowe koła! Jednak największe wrażenie zrobi przejazd pojazdem przerobionym z maszyny, która kiedyś pełniła funkcję wyrzutni rakiet!

Wyprawa śladami Wikingów

Wikingowie najprawdopodobniej nie tylko jako pierwsi założyli na tej wyspie stałą osadę, ale również jako pierwsi tutaj dotarli. Zresztą kto inny jak nie Ci dzielni, żyjący na dalekiej północy wojownicy byliby w stanie przetrwać w tak trudnych warunkach w kraju, gdzie niewiele jest drzew, którymi można by palić w ognisku, a dietę w tamtych czasach stanowiło głównie ptactwo i ryby.

Wraz z „Polskim Królem Wikingów” wybierzmy się śladami wypraw wojennych Wikingów i dowiedzmy się więcej o ich zwyczajach i historii. Udajmy się w miejsce, gdzie ponad 1000 lat temu powstał najstarszy, funkcjonujący do dzisiaj parlament, zobaczmy szkielet jednej z łodzi tych wojowników północy, a nawet podczas uczty u „Króla islandzkich Wikingów” weźmy udział, w niektórych ich rytuałach. Przenieśmy się w przeszłość i niczym Floki z serialu „Wikingowie” odkrywajmy piękno tej wyspy.

Czy wiedziałeś, że...?

Miejsce na konferencję podczas wyjazdu firmowego w Islandii.
Smaki Islandii podczas wyjazdu integracyjnego w Islandii.

Jeśli szukasz nietypowego miejsca na konferencję, spotkanie cykliczne, czy szkolenie, Reykjavik posiada światowej klasy centrum konferencyjne i oraz przestrzeń na eventy. Organizowane są tutaj również koncerty. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Mamy nadzieję, iż udało nam się wzbudzić Waszą ciekawość Islandią, co wkrótce zaowocuje wizytą na tej wyspie. To miejsce idealne na kolejne spotkanie cykliczne, wyjazd nagrodowy czy motywacyjny. To kierunek inny niż pozostałe, to wszechotaczające nas piękno surowego krajobrazu i ciepła gościnność gospodarzy. To także bardzo dobre, choć niespecjalnie tanie życie nocne w miejscowych barach i klubach!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt