Wyjazdy incentive na
Bali

Bali zwana jest miedzy innymi Wyspą Tysiąca Świątyń, choć tych jest tutaj zdecydowanie więcej. Rajskie krajobrazy, duchowa atmosfera, zielone tarasy ryżowe, a przede wszystkim uśmiechnięci, serdeczni ludzie sprawiają, iż to miejsce już po pierwszej wizycie na zawsze zapada w pamięci. Niezależnie czy preferujemy wypoczynek na plaży i szalone życie nocne, czy bardziej interesują nas prastare świątynie i aura mistycyzmu bądź aktywny, sportowy wypoczynek, trekking, rafting, diving lub surfing – ta wyspa jest w stanie zapewnić wszystkie te atrakcje. Odwiedziliśmy tą wyspę wielokrotnie, mamy sprawdzonych, polskich kontrahentów, którzy żyją tam na stałe od lat, znają ją od podszewki i mówią w lokalnym języku. Wyjazdy incentive na Bali zawsze przynoszą zamierzony efekt.

Ponieważ wyjazd ten powinien pozostać w pamięci na zawsze

Tradycyjna Uczta Balijska

Balijczycy są nacją, w której życiu bardzo duże znaczenie odgrywa harmonia. Przejawia się ona na wielu płaszczyznach codziennego życia, również przy spożywaniu posiłków. Zabierzemy Was z dala od gwarnych miejsc, do prywatnej willi, której wystrój, ogród, atmosfera pozwolą nam poczuć całkowicie ducha tego miejsca. Przy dźwiękach lokalnego instrumentu – gamelonu zostaniemy przeprowadzeni przez domostwo, aby zasiąść w honorowym miejscu i dowiedzieć się więcej na temat balijskiej gościnności, zwyczajów kulinarnych oaz oczywiście będzie dane nam spróbować tradycyjnych, pięknie podanych potraw.

Rafting Rzeką Ayung

Bali to także miejsce, gdzie możemy otrzymać o wiele większą dawkę adrenaliny, jeżeli oczywiście tego potrzebujemy. Na pewno takich emocji zaznamy podczas raftingu poprzez dolinę rzeki Ayung. Oczywiście spływ poprzedzony jest instrukcjami bezpieczeństwa, uczestnicy wyposażeni w kamizelki i kaski, a w każdym pontonie spływem kieruje zawodowy skiper.

Dzień z Życia Balijczyka

Propozycja dla tych, którzy chcą zobaczyć jak mieszkańcy tej wyspy funkcjonują na co dzień. Rozpoczniemy od wizyty w balijskiej szkole, gdzie dowiemy się jak wygląda edukacja dzieci, będziemy mogli przyjrzeć się nawet jednej z lekcji. Kolejnym punktem programu będzie spacer pośród pól ryżowych podczas, którego przewodnik opowie nam na temat techniki jego uprawy. Zobaczymy też jak tradycyjną metodą sadziło się kiedyś to najważniejsze w całym regionie zboże. Następnie udamy się do tradycyjnego, balijskiego domostwa, gdzie poznamy rytuały dnia codziennego, w każdej jego przestrzeni: przydomowej świątyni czy kuchni.

Surfing na Bali

Wyspa jest jednym z najlepszych światowych spotów do uprawiania tego sportu i to na każdym jego poziomie, niezależnie czy jesteśmy doświadczonymi surferami czy dopiero zaczynamy przygodę z tym sportem – spot zostanie dobrany pod kątem naszych umiejętności, a ciepła woda sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością.

Joga na Bali

Bali z uwagi na piękno przyrody oraz domostw jest idealnym miejscem uprawiania jogi, można znaleźć tutaj wciąż wiele nieskażonych cywilizacją miejsc, gdzie umysł może odetchnąć od problemów dnia codziennego, a my pod okiem polskich lub lokalnych specjalistów w tej dziedzinie możemy się tylko skupić na oddechu i poprawnym wykonywaniu kolejnych pozycji. Miejsca, które proponujemy są unikatowe oraz sprawdzone na własnej skórze.

Stawiamy na autentyczność

Bon Appétit Autentico!

Mało osób miało okazję spróbowania fińskiej kuchni, ponieważ nie należy ona do zbyt popularnych na świecie. Jej narodowy charakter nawiązuje do panującego tam klimatu – jest surowy i prosty, co nie znaczy, że Finowie nie jedzą smacznie. Zamiast ziół czy przypraw używają innych dostępnych w ich kraju „darów lasu”, takich jak jagody czy borówki, którymi doprawiane są mięsa, na ogół dziczyzna. Jedną z najpopularniejszych potraw jest poronkaristys czyli renifer serwowany z jagodowym sosem czy duszony renifer podawany z borówkami. Do innych, głównych dań fińskich należą także: karjalanpaisti, czyli pieczeń z wołowiny i baraniny, karjalanpirakka – pieróg z serem, mięsem i kapustą czy kalakukko – tłuste, smażone pierogi z mięsem i rybkami muikku. Z faktu położenia nad morzem duże znaczenie w kuchni fińskiej odgrywają ryby takie jak łosoś czy śledź, czasem również serwowane na surowo. Wszystko to najlepiej smakuje w zestawieniu z lokalnym, likierem o smaku mięty pieprzowej – minttu.

Sprawdź jak możemy uczynić Twój wyjazd wyjątkowym

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823
Michała Supieta Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Podjąłeś świetną decyzję! Napisz do nas jakiego rodzaju wyjazdem jesteś zainteresowany, a my skontaktujemy się z Tobą!