Wyjazdy Integracyjne Bali

Jest pewna wyspa zwana Wyspą Bogów.

Bajeczne świątynie komponują się tu z przyrodą.

 

Malownicze pola ryżowe koją wzrok zielenią soczystą.

 

A dżungla kryje natury klejnoty.

 

Pozwól nam pokazać Ci tą wyspę piękną.

 

Bali w pigułce

Hawana

Kacak jako atrakcja na wyjazd incentive.

Kecak, taniec ognia.

Wyjazdy na Bali dla firm.

Plaża w Sanur..

Więcej o Bali

Choć Indonezja ma do zaoferowania bardzo dużo rozmaitych, egzotycznych i pięknych wysp to jednak właśnie Bali jest uznawana przez większość odwiedzających za tą najbardziej wyjątkową. Na wyspie króluje lokalna odmiana religijna, zwana hinduizmem balijskim, a wiara jest tu tak gorliwa, że świątynie znajdują się niemal wszędzie. Ich ilość na wyspie szacuje się na ponad 20 000. Balijczycy mają bardzo spokojne i przyjazne usposobienie co sprawia, że turyści czują się w tym miejscu tak dobrze. Bali to nie tylko mili ludzie i hinduski mistycyzm, Bali to przede wszystkim wyjątkowa i urozmaicona natura. Z pięknych, piaszczystych plaż, oblewanych ciepłymi wodami, w kilka godzin możemy znaleźć się w tropikalnej dżungli i spacerować pośród gromady małp lub spływać pontonem po rwącej rzece. Możemy również udać się na wschód słońca na szczyt wygasłego wulkanu albo spacerować pośród pól ryżowych.

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Na Bali znajdą coś dla siebie zarówno Ci, którzy szukają ukojenia, spokoju, medytacji, ale również Ci, którzy oczekują pełni wrażeń zarówno w dzień jak i w nocy. Znając potrzeby Wasze lub Waszych klientów – jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiedni program. Znamy miejsca, które nastrajają i ukierunkowują dany wyjazd niemal już od progu, znamy miejsca harmonijne i chowane pośród natury. Znamy także najlepsze kluby na wyspie oraz idealne plaże na surfing! Bali jest jedną z naszych ulubionych wysp w Azji Południowo-Wschodniej, także z chęcią będziemy Wam służyć radą i doświadczeniem.

Prawdziwe balijskie życie

Wyjazd na Bali może być początkiem odmiany duchowej, może pomóc spojrzeć nam na wiele spraw inaczej, odnaleźć ich sens. Zwolnijmy na chwilę i doświadczmy tej wyspy zupełnie inaczej niż masowy turysta. Zatrzymajmy się na balijskiej wsi, w domostwach otoczonych pięknymi ogrodami. Oddajmy się medytacji, pójdźmy do hinduskiej świątyni po błogosławieństwo, a nawet przygotujmy ofiarę z kwiatów dla jednego z bóstw. Udajmy się do lokalnej wsi zobaczyć, jak żyją jej mieszkańcy, będziemy gośćmi w ich domu. Zgłębmy tajniki balijskiej kuchni, a nawet nauczmy się sadzić ryż i orać pole wołem tak jak to miało tutaj miejsce przez setki lat. Jednym słowem przeżyjmy dzień z życia Balijczyka.

Emocje na wodzie

Bali to wyspa, która może zapewnić nam bardzo dużo emocji i adrenaliny. Większość z nich związana jest oczywiście z wodą, czyli dominującym tutaj żywiołem. Atrakcją wartą przeżycia jest spływ górską Ayung. Choć spływ ze skiperem jest całkowicie bezpieczny to dostarcza wielu emocji, aby je spotęgować na jego zakończenie możemy spróbować słynnych Bali Swing, czy huśtawek, które miejscowi są w stanie rozbujać wysoko w przestworza. Jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ zabezpieczenia jakie tutaj się stosuje są takie same jak przy wspinaczce ściankowej. Kolejna wodna atrakcja to surfing. Warto spróbować tego sportu właśnie w tym miejscu, ponieważ woda jest wyjątkowo ciepła i w zasadzie nie trzeba zakładać pianki. Dodamy do tego parasailing, skutery wodne i moc wrażeń gwarantowana!

Bali starymi samochodami

Zapraszamy w podróż przez wyspę starymi, odkrytymi Volkswagenami. Wpierw pojedziemy wykąpać się w ukrytym w dżungli wodospadzie, odpoczniemy przy zimnym balijskim piwie lub orzeźwiającym kokosie. Zwiedzimy kompleks świątynny Pura Ulun Danu. Przejdziemy przez urzekające pięknem tarasy ryżowe. Zjemy tradycyjne potrawy w lesie bambusowym. To będzie wspaniały dzień w bliskim kontakcie z naturą i włosami rozwianymi na wietrze.

Czy wiedziałeś, że...?

Wyjazdy firmowe na Bali.
Nocne atrakcje na Bali podczas wyjazdu firmowego.

Ważną rolę tutaj odkrywa również jedzenie. Warto wybrać się do niewielkiej rybackiej wioski Jimbaran i spróbować barakudę lub red spapper czyli Lucjana Czerwonego. Kuchni Bali przesiąknięta jest wpływami z okolicznych regionów, stąd popularność malezyjskich satay czy wielu innych potraw, których podstawę stanowi ryż (nasi), np. nasi goreng lub makaron (mie), np. mie goreng, a bazę wielu z nich stanowi kurczaka czyli ayam. Większość lokalnych deserów zawiera natomiast kokos lub dający zielony kolor – pandan.

Bali brzmi luksusowo i egzotycznie, gdyż Bali takie właśnie jest – luksusowe i egzotyczne. Tutejsze hotele bardzo często zaprojektowane są w zgodzie z naturą i harmonijnie łączą się z krajobrazem. Główne używane materiały to kamień, drewno. Znajdziemy tu dużo tzw. infiniti pool, czyli basenów, w których tafla wody swobodnie łączy się z horyzontem nieba. Obsługa hoteli jest uczynna i niemal niewidoczna, co daje niebywałe wprost uczucie prywatności wszystkim gościom.

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt