Wycieczki i wyjazdy firmowe

Szeroko pojęte wyjazdy firmowe to całe spektrum wyjazdów, które odbywają w danej organizacji i obejmują jej członków bądź powiązane osoby. Możemy wyróżnić podróże służbowe, wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, motywacyjne lub szkoleniowe. Wszystkie wyjazdy firmowe charakteryzują się czymś innym. Podróże służbowe mogą obejmować wszelkiego rodzaju spotkania, targi, negocjacje, itp. 

Wyjazd Incentive / Wyjazdy Motywacyjne

Są to wyjazdy mające na celu zachęcić do wykonania jakiegoś celu, bądź nagrodzić za jego wykonanie. Wycieczki firmowe incentive często są nagrodą za wykonanie planu sprzedażowego lub osiągnięcia odpowiedniej pozycji w konkursie wewnątrz danej organizacji lub jako cała organizacja. Wyjazdy Motywacyjne podobnie jak wyjazdy incentive mają za zadanie motywować lub nagradzać za wykonanie określonego celu.Przeczytaj jak zorganizować dobry wyjazd incentive.

Wyjazdy dla firm - Integracyjne

Wyjazdy grupowe dla firm mają integrować. Kropka. Taki jest główny cel wyjazdu integracyjnego. Już sam wyjazd w nieznane środowisko sprawia, że dana grupa ludzi staje się sobie bliższa. A jeśli dobrze wybierzemy miejsce i odpowiednio ułożymy program wycieczki dla firmy dodając integrujące i wciągające cała grupę aktywności to mamy niemal gwarancję, że zbliżymy do siebie ludzi. Więcej o wyjazdach integracyjnych przeczytasz tutaj.

Wyjazdy Szkoleniowe

Wyjazdy szkoleniowe mają za zadanie z czegoś wyszkolić. Mogą być to szkolenia wewnętrzne określonych działów danej organizacji, całej organizacji lub szkolenia zewnętrzne szkolące wiele organizacji. W zależności od charakteru szkolenia mogą odbywać się w salach konferencyjnych, mogą też być naturalnie wkomponowane w aktywności grupy, a nawet w formie zabawy, szczególnie dotyczy to tzw. szkoleń miękkich.

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt