Florencja Wyjazd Firmowy

Jest pewne miasto, na rzeką Arno

Gdzie piękno w wpisane jest w jego dna.

Miasto geniuszów.

I Medyceuszów.

Florencja w pigułce

Zjawiskowa Hegra

Florencja podczas wyjazdu incentive

Najstarsza apteka świata

Aperol Spirtz

Aperol spritz we Florencji

Więcej o Florencji

„Nawet najbardziej błyskotliwe umysły potrzebują wzorów do naśladowania” – pisze Eric Weiner w swojej książce Genialni. W pogodni za tajemnicą geniuszu. A w renesansowej Florencji wielcy artyści mieli od kogo się uczyć i wzajemnie inspirować. W tym samym czasie i w tym samym mieście żyli tak wielcy artyści jak Michał Anioł, Leonardo da Vinci, Sandro Botticelli, Lorenzo Ghiberti, Rafael czy Donatello. Trudno jest znaleźć miejsce na ziemi w całej historii ludzkości, gdzie w jednym momencie powstało aż tyle piękna. Piękna które możemy podziwiać po dzień dzisiejszy – spacerując ulicami miasta, czy odwiedzając jedno z ponad 60 muzeów czy galerii. Na absolutną uwagę zasługuje Galeria Uffizi, w której można zatracić się w pięknie przez cały dzień.

Pisząc o Florencji nie sposób nie wymienić Medyceuszy – rodu wielkich bankierów, których fortuna była tak wielka, że nie tylko przyczynili się do rozwoju artystów tj. Michał Anioł, lecz de facto stali się władcami miasta, wpływając na jego rozwój. Bez tych oraz innych bogatych mecenasów sztuki, być może nie powstało by tyle piękna nie tylko we Florencji, lecz również w innych wielkich miastach tj. Rzym czy Paryż. 

Jak widzisz jest to miejsce, w którym można zorganizować wyjazdy firmowe, w których łatwo jest o efekty WOW związane z pięknem.

 

Katedra florencka

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive we Florencji. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Sekrety Florencji

Podczas tego scenariusza wyjazdu incentive do Florencji skupimy się na sekretach miasta! Będziemy pieszo odkrywać skrywane przez setki lat florenckie tajemnice. Na trudno dostępnych tarasach będziemy spożywać popołudniowe aperitify. Odwiedzimy najlepszą lodziarnię, w mieście gdzie powstało pierwsze gelato. Zjemy w nieoczywistych restauracjach, gdzie zwykły turysta nie zawsze trafia. Odwiedzimy miejsca z duszą. A naszymi przewodnikami będą ludzie z pasją, którzy kochają miasto, 

 

 

Toskańska Winnica

Prócz samej Florencji proponujemy zobaczenie kilka miejsc w pobliżu, aby w pełni poczuć toskański klimat. W zależności od czasu trwania eventu i preferencji Klienta może być to np. Siena, w której poznamy czym żyją mieszkańcy, niesamowicie średniowieczne San Gimignano, w którym cofniemy się w czasie pięćset lat wstecz, czy prawdziwa winnica zrodzona z pasji do wina i z miłością budowana przez pokolenia.

Winnica, którą właścicielką jest Laura zachwyci każdego i nie chodzi tylko o wyśmienite wino, które smakuje wybornie w tych starych murach lub z widokiem na malownicze toskańskie wzgórza. Sama Laura orzeka tak, że słuchając jej podczas degustacji może się łza w oku zakręcić nawet tym mniej wrażliwym. Absolutnie cudowne miejsce.

Czy wiedziałeś, że...?

Nieoczywiste atrakcje podczas wyjazdów firmowych do Florencji
Widok podczas wyjazdu firmowego do Florencji

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Florencja to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita natura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i niesamowita sztuka, to Florencja będzie doskonałym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt