Wyjazdy Incentive Kuba

Jest pewna wyspa na Karaibach, na której czas się zatrzymał.

Po jej drogach porusza się ponad sto tysięcy starych samochodów.

 

Jej mieszkańcy we krwi mają muzykę i taniec.

 

Gdzie mojito smakuje najlepiej.

 

Pozwól nam pokazać Ci tą wyspę wspaniałą.

 

Kuba w pigułce

 • Powierzchnia wyspy? Mniej więcej 1/3 obszaru Polski, a dokładnie 109 884 km2
 • Kiedy najlepiej jechać? Cały rok! Sucha pora trwa od października do kwietnia. Ryzyko huraganów jest od sierpnia do października.
 • Atuty: wspaniała przyroda, kolonialna architektura, dziesiątki efektów WOW, stare samochody, bezpieczeństwo, karaibskie plaże

Hawana

Tropicana, wieczorna atrakcja podczas wyjazdu integracyjnego na Kubę.

Tropicana Show, Hawana.

Wyjazdy na Kubę

Widok na Kapitol, Hawana..

Więcej o Kubie

Kuba to największa i naszym zdaniem najpiękniejsza wyspa Karaibów. Zresztą nie tylko naszym, ponoć Krzysztof Kolumb, kiedy po raz pierwszy zobaczył wyspę powiedział, że to najpiękniejsze miejsce jakie kiedykolwiek zobaczył. Roztańczeni mieszkańcy, wspaniała muzyka, kolonialna architektura, wspaniałe plaże to tylko część tego co wyspa ma do zaoferowania. Po ulicach Kuby jeździ ponad 100 000 starych, amerykańskich samochodów. Podróż tutaj to prawdziwa podróż w czasie! Stolicą Kuby jest Hawana, która to łączy 400 letnią, kolonialną architekturę, ze wspaniałymi budowlami XX wieku. Na każdym kroku możemy tu spotkać ślady jej wielkich mieszkańców. Od wieków wyspa przyciągała piratów, awanturników , rewolucjonistów, lecz również pisarzy i artystów. Ernest Hemingway spędził tu 22 lata życia. 

Zapraszamy Państwa w podróż na Kubę, największą wyspę Karaibów. Będzie to podróż w czasie do miejsc, w których historia żyje wciąż w  teraźniejszości. To będzie wyjazd pełen żywej historii, wspaniałej muzyki, karaibskiego luzu i najpiękniejszych odcieni lazuru morza. To będzie wyjazd incentive, który uczestnicy zapamiętają na zawsze!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazd incentive na Kubie. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Hawana śladami Hemingwaya.

Ernest Hemingway podróżnikiem był, który zobaczył miejsc wiele na świecie swym. Zauroczony Kubą osiadł na dwadzieścia dwa lata tu, by życie wesołe wieźć. Zapraszamy Państwa do Hawany z czasów Hemingwaya! Zapraszamy do jego ulubionych miejsc w mieście, barów w których lubił raczyć się ulubionymi napojami, jak podobno powiedział “Moje mojito w Bodeguita del Medio, moje daiquiri we Floridita.”. Nauczymy się robić idealne mojito w miejscu, które szczyci się serwowaniem najlepszego. Zaprosimy do domu pisarza, w którym powstały jego najwybitniejsze dzieła (“Komu bije dzwoń”, “Stary człowiek i morze”). 

Idąc śladami Hemingwaya poznamy Kubę z czasów pisarza, pełną blichtru, dekadencką, kolorową od piór tancerek rewiowych, na lekkim rumowym rauszu, kolonialną, z dobrymi restauracjami, ze wspaniałą muzyką, wciągającą do tańca.

 

 

Karaibski relaks.

Imprezowy rejs na rajską wyspę Cayo Blanco, karaibski relaks na śnieżnobiałej plaży Varadero, snorkling na pięknej rafie w okolicach Zatoki Świń, kolonialny dzień w Trynidadzie, połów merlina z lunchem na łodzi składającym się ze dopiero co złowionej langusty (rozpływającej się ustach), karaibska zabawa do rana z tańcami na ulicy (słynne imprezy w Calle 62) to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla uczestników tego programu.

Zapytaj nas co możemy zrobić, by Twój wyjazd był wyjątkowy.     

Czy wiedziałeś, że...?

 • Kuba to 10 kraj na świecie pod względem umiejętności czytania i pisania. 99,8% ludności posiada tą umiejętność, dokładnie taki sam odsetek jak w Polsce. (źródło: CIA fact book)
 • Średnie zarobki na Kubie nie przekraczają 35 USD/miesięcznie.
 • Kuba to największa wyspa na Karaibach, ma ponad 200 plaż, wspaniałą przyrodę, a prawie 1/4 powierzchni kraju to obszar chroniony.
 • Największym towarem eksportowym Kuby, nie są cygara, ani cukier. Są nim...lekarze. Ponad 50 000 tysięcy kubańskich lekarzy pracuje w 67 krajach, przynosząc Kubie więcej dochodu od turystyki! (źródło: time.com) Kuba ma również największą liczbę lekarzy przypadającą na mieszkańca ze wszystkich krajów na świecie! (źródło: human Development Report, 2007, United Nations)
 • Rządowe samochody na Kubie mają obowiązek zabierania autostopowiczów.
 • CIA planowało wiele nietypowych ataków na Fidela Castro, ponoć jednym z pomysłów było użycie chemikaliów po których Castro miałby stracić....brodę. (źródło"The Castro Obsession: U.S. Covert Operations Against Cuba 1959-1965") 
 • Prezydent USA, John F. Kennedy zlecił swojemu rzecznikowi zakup 1200 kubańskich cygar na kilka godzin zanim nałożył na Kubę embargo w 1962 r.
 • Fidel Castro urodził się w piątek trzynastego.
 • W 1940 r. 12-letni Castro napisał list do prezydenta USA F. Roosevelta z prośbą o wysłanie banknotu 10 dolarowego, ponieważ... nigdy go na oczy nie widział. (źródłoBBC News) 
Zwiedzanie fabryki cygar na wyjeździe firmowym.
Hawana podczas wyjazdu firmowego.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Kuba może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na spotkanie cykliczne lub szkolenie, Kuba napewno do takich należy. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Kuba to idealne miejsce na ciekwe scenariusze wyjazdów! Dzięki 500 letniej, bogatej historii, możemy zaprojektować unikalne wyjazdy łącząc elementy związane z Państwa branżą.  

Copyright © 2018 Travel Consulting Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.