Wyjazdy Incentive Kuba

Jest pewna wyspa na Karaibach, na której czas się zatrzymał.

Po jej drogach porusza się ponad sto tysięcy starych samochodów.

 

Jej mieszkańcy we krwi mają muzykę i taniec.

 

Gdzie mojito smakuje najlepiej.

 

Pozwól nam pokazać Ci tą wyspę wspaniałą.

 

Kuba w pigułce

Hawana

Tropicana, wieczorna atrakcja podczas wyjazdu integracyjnego na Kubę.

Tropicana Show, Hawana.

Wyjazdy na Kubę

Widok na Kapitol, Hawana..

Więcej o Kubie

Kuba to największa i naszym zdaniem najpiękniejsza wyspa Karaibów. Zresztą nie tylko naszym, ponoć Krzysztof Kolumb, kiedy po raz pierwszy zobaczył wyspę powiedział, że to najpiękniejsze miejsce jakie kiedykolwiek zobaczył. Roztańczeni mieszkańcy, wspaniała muzyka, kolonialna architektura, wspaniałe plaże to tylko część tego co wyspa ma do zaoferowania. Po ulicach Kuby jeździ ponad 100 000 starych, amerykańskich samochodów. Podróż tutaj to prawdziwa podróż w czasie! Stolicą Kuby jest Hawana, która to łączy 400 letnią, kolonialną architekturę, ze wspaniałymi budowlami XX wieku. Na każdym kroku możemy tu spotkać ślady jej wielkich mieszkańców. Od wieków wyspa przyciągała piratów, awanturników , rewolucjonistów, lecz również pisarzy i artystów. Ernest Hemingway spędził tu 22 lata życia. 

Zapraszamy Państwa w podróż na Kubę, największą wyspę Karaibów. Będzie to podróż w czasie do miejsc, w których historia żyje wciąż w  teraźniejszości. To będzie wyjazd pełen żywej historii, wspaniałej muzyki, karaibskiego luzu i najpiękniejszych odcieni lazuru morza. To będzie wyjazd incentive, który uczestnicy zapamiętają na zawsze!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazd incentive na Kubie. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Hawana Śladami Hemingwaya

Ernest Hemingway podróżnikiem był, który zobaczył miejsc wiele na świecie swym. Zauroczony Kubą osiadł na dwadzieścia dwa lata tu, by życie wesołe wieźć. Zapraszamy Państwa do Hawany z czasów Hemingwaya! Zapraszamy do jego ulubionych miejsc w mieście, barów w których lubił raczyć się ulubionymi napojami, jak podobno powiedział „Moje mojito w Bodeguita del Medio, moje daiquiri we Floridita.”. Nauczymy się robić idealne mojito w miejscu, które szczyci się serwowaniem najlepszego. Zaprosimy do domu pisarza, w którym powstały jego najwybitniejsze dzieła („Komu bije dzwoń”, „Stary człowiek i morze”). 

Idąc śladami Hemingwaya poznamy Kubę z czasów pisarza, pełną blichtru, dekadencką, kolorową od piór tancerek rewiowych, na lekkim rumowym rauszu, kolonialną, z dobrymi restauracjami, ze wspaniałą muzyką, wciągającą do tańca.

 

 

Karaibski relaks

Imprezowy rejs na rajską wyspę Cayo Blanco, karaibski relaks na śnieżnobiałej plaży Varadero, snorkling na pięknej rafie w okolicach Zatoki Świń, kolonialny dzień w Trynidadzie, połów merlina z lunchem na łodzi składającym się ze dopiero co złowionej langusty (rozpływającej się ustach), karaibska zabawa do rana z tańcami na ulicy (słynne imprezy w Calle 62) to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla uczestników tego programu.

Zapytaj nas co możemy zrobić, by Twój wyjazd był wyjątkowy.     

Czy wiedziałeś, że...?

Zwiedzanie fabryki cygar na wyjeździe firmowym.
Hawana podczas wyjazdu firmowego.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Kuba może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na spotkanie cykliczne lub szkolenie, Kuba napewno do takich należy. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Kuba to idealne miejsce na ciekwe scenariusze wyjazdów! Dzięki 500 letniej, bogatej historii, możemy zaprojektować unikalne wyjazdy łącząc elementy związane z Państwa branżą.  

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt