Wyjazdy incentive na Kubę

Kuba to największa i naszym zdaniem najpiękniejsza wyspa Karaibów. Zresztą nie tylko naszym, ponoć Krzysztof Kolumb, kiedy po raz pierwszy zobaczył wyspę powiedział, że to najpiękniejsze miejsce jakie kiedykolwiek zobaczył. Roztańczeni mieszkańcy, wspaniała muzyka, kolonialna architektura, wspaniałe plaże to tylko część tego co wyspa ma do zaoferowania. Po ulicach Kuby jeździ ponad 100 000 starych, amerykańskich samochodów. Podróż tutaj to prawdziwa podróż w czasie! Stolicą Kuby jest Hawana, która to łączy 400 letnią, kolonialną architekturę, ze wspaniałymi budowlami XX wieku. Na każdym kroku możemy tu spotkać ślady jej wielkich mieszkańców. Od wieków wyspa przyciągała piratów, awanturników , rewolucjonistów, lecz również pisarzy i artystów. Ernest Hemingway spędził tu 22 lata życia. 

Zapraszamy Państwa w podróż na Kubę, największą wyspę Karaibów. Będzie to podróż w czasie do miejsc, w których historia żyje wciąż w  teraźniejszości. To będzie wyjazd pełen żywej historii, wspaniałej muzyki, karaibskiego luzu i najpiękniejszych odcieni lazuru morza. To będzie wyjazd incentive, który uczestnicy zapamiętają na zawsze!

Ponieważ wyjazd ten powinien pozostać w pamięci na zawsze

Hawana Śladami Hemingwaya

Ernest Hemingway spędził na wyspie 22 lata, ponieważ zakochał w jej pięknie. To na Kubie powstały jego największe dzieła w tym nagrodzona Noblem nowela Stary człowiek i morze. Zwiedzimy Hawanę śladami pisarza, zatrzymując się w jego ulubionych barach (tak, Ernest lubił trunki), w Bodeguita del Medio nauczymy się przyrządzać mistrzowskie mojito, a w barze Floridita spróbujemy najlepsze daiquiri. Lunch zjemy w restauracji hotelu Ambos Mundos, w którym pisarz mieszał przez 7 lat. Eksplorując Hawanę śladami mistrza zanurzymy się w jej historii i sprawdzimy dlaczego Hawana przyciągała tak wielu artystów.

Fabryka Cygar

Cygara to towar eksportowy Kuby, który spotkamy w każdej części świata. Zabierzemy uczestników do największej fabryki cygar w Hawanie, żeby przyjrzeć się dokładnie całemu procesowi produkcji. Od wyboru najlepszego tytoniu, po zwijanie i pakowanie. Uczestnicy dowiedzą się czy charakteryzuje się wyborne cygaro, ile cygar zwija przeciętny zwijacz, jak “czytacze” umilają pracownikom czas oraz wiele innych interesujących rzeczy!

Lekcje salsy na ulicy w Hawanie

Kubańczycy mają muzykę i taniec we krwi. Salsa to kubański taniec, który powędrował stąd dalej w świat. Nazwa tego tańca bierze się od nazwy pikantnego sosu (salsa), gdyż taniec dostarcza emocji i lekkiej pikanterii. Zapraszamy na lekcje salsy na hawańskiej ulicy! Doświadczeni instruktorzy (choć prawdopodobnie każdy Kubańczyk umie tańczyć salsę) pokażą uczestnikom kroki i wciągną do tańca. W przypadku większych grup możemy zamknąć całą ulicą i przygotować prawdziwy kubański karnawał!

Zwiedzanie Hawany Starymi Kabrioletami

Nie ma drugiego miasta na świecie po którego ulicach wciąż jeździ tyle starych, zabytkowych pojazdów! Zapraszamy na zwiedzanie miasta zabytkowymi kabrioletami z lat 50-tych! Uczestnicy poczują się bliżej miasta, niż w przypadku transportu autokarami. Sam transport będzie atrakcją!

Katamaranem na Rajską Wyspę

W marinie w Varadero wsiądziemy na katamaran i popłyniemy na rajską wyspę Cayo Blanco. Na pokładzie obszernego katamaranu na uczestników będą czekać karaibskie drinki, muzyka zachęci do tańca, a Ci którzy pragną słońca znajdą komfortowe miejsca do opalania się. Po dopłynięciu do celu wyjdziemy na śnieżnobiałą plażę, na której czekać zjemy lunch składający się z owoców morza i grillowanego mięsa. Dobrą zabawę zagwarantują animatorzy, którzy przygotują atrakcje oraz gry. 

Stawiamy na autentyczność

Bon Appétit Autentico!

Kuchnia to nie jest to co najbardziej wspominają z Kuby uczestnicy naszych wyjazdów. Co nie znaczy, że nie znajdziemy na wyspie dobrego jedzenia. Możemy skosztować tutaj świeżej langusty złowionej zaledwie kilka minut wcześniej, której smak rozpływa się w ustach. Chipsów bananowych, serwowanych podobnie jako dodatek przypominający frytki (Platanos Maduros Fritos).  A na deser zjeść egzotyczne owoce ( np. guava, mango, papaja) lub słodki flan de coco. Mocną stroną tutejszej kuchni są za to koktajle. Najlepsze na świecie mojito, przepyszna pina colada, czy orzeźwiające daiquiri – każdy z tych napoi można przyrządzić w wersji bezalkoholowej. Na śniadanie energii dodadzą nam świeżo wyciskane soki z egzotycznych owoców oraz całkiem dobra kawa.

Sprawdź jak możemy uczynić Twój wyjazd wyjątkowym

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823
Michała Supieta Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Podjąłeś świetną decyzję! Napisz do nas jakiego rodzaju wyjazdem jesteś zainteresowany, a my skontaktujemy się z Tobą!