Madera - Wyjazd Incentive

Jest pewna wyspa, przez cały rok zielona!  

Kryjąca w sobie wiele malowniczych miejsc…  

Pełna smakowitego wina.

I nietypowych atrakcji.

Madera w pigułce

Funchal

Targ w Funchal, degustacja podczas wyjazdu grupowego na Maderę

Mercado dos Lavradores

Michał Supieta - wyjazd incentive Madera

Michał Supieta 

Więcej o Maderze

Pierwsze, co uderza w Maderze, to jej zapierające dech w piersiach krajobrazy. Wysokie, masywne klify gwałtownie opadające do błękitnego oceanu; gęste, zielone lasy laurowe – dziedzictwo UNESCO, a także malownicze doliny i rzeki poruszające się wzdłuż systemu irygacyjnego zwanego lewadami. Przy tych wodnych alejach można odbyć wędrówki, które uczestnicy zapamiętają na długo.

Madera to to także kultura i tradycja, które biją z każdego zakątka. Funchal, stolica wyspy, to połączenie nowoczesności z dziedzictwem kolonialnym. Wąskie, brukowane uliczki pełne są kolorowych budynków, które są świadkami wielowiekowej historii. Z naszymi grupami incentive odwiedzamy tradycyjne targowisko „Mercado dos Lavradores”, gdzie lokalni sprzedawcy prócz ryb i i innych produktów oferują dziesiątki egzotycznych owoców i wiele odmian marakui. 

Nie można mówić o Madrze bez wspomnienia o jej słynnym winie – Maderze. Odkryj sekrety produkcji tego niezwykłego trunku, odwiedzając jedną z tradycyjnych winnic. Poznaj różnorodność smaków i aromatów. 

Madera jest zwykłą wyspą – to doświadczenie. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a natura łączy się z kulturą. Czy jesteś gotowy na przygodę życia? To będzie wspaniały wyjazd incentive na Maderze!

 

Lewada

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive na Maderze. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Odkrywanie bezdroży

Podczas tej atrakcji zrezygnujemy z transportu autobusem na rzecz samochodów z napędem 4×4, a zamiast głównych dróg wybierzemy wąskie przesmyki, tonące w bujnej roślinności. Przejedziemy przez małe wsie, zatrzymamy się urokliwych miejscach, skosztujemy lokalnych specjałów z dala od turystycznych szlaków. Wjedziemy na drugi najwyższy szczyt na wyspie – Pico do Arieiro (1818 m n.p.m.). Przespacerujemy się wspaniałą lewadą. Zjemy pyszny lunch z najlepszym na wyspie widokiem (majestatyczne klify okolicy Santana). Wykąpiemy się w orzeźwiającym wodospadzie. Będzie to pełen atrakcji dzień! 

Rejs statkiem Kolumba

Wiedziałeś o tym że historia Krzysztofa Kolumba mocno związana jest z Maderą? Odkrywca Ameryki wziął tutaj ślub i zamieszkał na pobliskim Porto Santo. Dziś w Funchal znajduje się prawdopodobnie jedyna na świecie pływająca replika flagowego okrętu Kolumba – Santa Maria. Wynajmujemy ją na prywatne rejsy, które zawsze dostarczają efektu WOW! Proponujemy trasę wzdłuż majestatycznych klifów, gdzie podczas rejsu możemy spotkać skaczące nad falami delfiny. W pobliżu Cabo Girão spuścimy kotwicę i patrząc na jeden z najwyższych klifów na świecie, zażyjemy kąpieli w błękitnym Atlantyku. Podczas rejsu będziemy spożywać uwielbiane przez żeglarzy wino – Maderę. A uczestnicy dowiedzą się bardzo interesujących, a wręcz szokujących informacji o Krzysztofie Kolumbie, które na zawsze zmienią sposób w jaki myślisz o tym niezwykłym człowieku. Żagle na maszt i ahoj przygodo!

Czy wiedziałeś, że...?

Wyjazdy firmowe na Maderę
Degustacja owoców podczas wyjazdu incentive na Maderę

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Madera to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita natura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i łagodna pogoda, to Madera będzie dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt