Wyjazdy Incentive Nowy Jork

„If I can make it there, I can make it anywhere.” – 

Frank Sinatra

Niesamowita metropolia!

Miasto, które nigdy nie zasypia.

Miejsce, jedyne w swoim rodzaju.

Pozwól nam zabrać Cię do NYC!

Nowy Jork w pigułce

Wyjazd firnowy do Nowego Jorku
Nowy Jork - wyjazdy incentive w Chinatown

Więcej o Nowym Jorku

Nie ma drugiego takiego miasta na świecie. Od początku istnienia pieniądz wpisany był w DNA Nowego Jorku, co nie dziwi zważywszy, że miasto zostało założone przez jedną z pierwszych korporacji świata (Holenderską Kompanię Wschodnioindyjską). W okolicach dzisiejszej Wall Street handlowano wtedy futrami bobrów. Historia miasta przyśpieszyła po objęciu rządów przez Anglików, a później Wojnie o Niepodległość. NYC stał się nawet na moment stolicą USA… i dalej nią jest (nie w sensie politycznym, lecz kulturowym i finansowym).

Fala imigracji w XIX i XX w. spowodowała, że NYC stał się najbardziej międzynarodowym miastem świata. Przybyli tu imigracji wzbogacali się w kolejnych pokoleniach, tworząc fortuny, które napędzały rozwój miasta, jego architekturę, ściągały z całego świata sztukę oraz przyczyniały się tworzenia jej na miejscu. Powstało najwspanialsze miasto na ziemi, w którym dziś mówi się w 600 różnych językach. Miasto zbudowane przez imigrantów, którzy przywieźli do niego część swoich krajów (najczęściej z pozytywnym skutkiem).

Frank Sinatra śpiewał o Nowym Jorku “if you can make it here you can make it anywhere”, I są to prawdzie słowa, bo jeśli osiągniesz sukces w NYC, to znaczy, że osiągnąłeś go wszędzie. Bo Nowy Jork to wciąż stolica świata. I miasto, w którym każdy dobrze zorganizowany wyjazd incentive przyniesie niezapomniane wrażenie!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive w Nowym Jorku. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Central Park Rowerem

Niektórzy historycy uważają ten niezwykły park za największe amerykańskie dzieło sztuki stworzone w XIX w. Twór o tyle niezwykły, że zlokalizowany w samym centrum jednego z najdroższych terenów na świecie, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Ta demokratyczna oaza w sercu kapitalistycznej stolicy świata, jest elementem który który dodaje wyjątkowości najbardziej niezwykłej metropolii świata i pozwala odetchnąć od życia w którym każda minuta jest ważna. Tutaj odpoczywa się od słynnego nowojorskiego pędu.

Odkryjemy sekretne miejsca w tym niesamowitym parku poruszając się rowerami. A na koniec poczujemy się jak miejscowi, jedząc lunch w formie pikniku na zielonej trawie, z widokiem na najwspanialsze miasto świata. 

Big Games

Nowy Jork jest domem dla wielu wielkich klubów, grających w najlepszych profesjonalnych ligach. O każdej porze roku znajdziemy tutaj jakiś mecz. Jeśli jesteś fanem koszykówki to może być to mecz słynnych NY Knicks w kultowym Madison Square Garden, albo Brooklyn Nets w Barclays Center.

A może chcesz spędzić czas w atmosferze pikniku, z obowiązkowym hot dogiem podczas meczów bejsbolowych słynnych NY Yankees lub rywali NY Mets? 

Albo poczuć szybkość hokeja podczas meczu NY Rangers lub Islanders?

A co powiesz na ulubiony sport amerykanów, czyli football amerykański? Mecz na stadionie mogącym pomieścić 82 000 widzów, z udziałem słynnych Giants lub Jets?

Jest w czym wybierać! Wiele miejsc na niezapomniane emocje sportowe podczas wyjazdu firmowego do Nowego Jorku!

Like a local

Zamiast autobusem oddzielającym szybami od miasta będziemy poruszać się jak prawdziwi Nowojorczycy – metrem. I doświadczać przy tym sztuki. Nowojorskie metro jest znane z utalentowanych artystów ulicznych, którzy występują na stacjach i w pociągach. MTA prowadzi program „Music Under New York” (MUNY), który umożliwia muzykom granie na wybranych stacjach metra.

„Arts for Transit” zainicjowany przez Metropolitan Transportation Authority (MTA) promuje instalacje artystyczne na stacjach metra, w tym mozaiki, rzeźby i murale, które można podziwiać podczas podróży. 

Cały dzień, niezależnie od tego jak go wspólnie skomponujemy, będziemy odkrywać poruszając się nowojorskim metrem.

NYC Street Art

NYC możesz podziwiać sztukę wszędzie, nie tylko w ich słynnych muzeach. Proponujemy pół dnia ze street artem w Bushwick oraz scenę gastronomiczną Williamsburga! A żeby było jeszcze bardziej oldskulowe to będzie nas woził żółty autobus szkolny!

Murale, które będziemy szukać w niegdyś przemysłowej, a później podupadłej dzielnicy są  nadzwyczajnej urody! 

Hamilton

czyli największy i najbardziej oblegany musical w historii – jeden z highlightów tego wyjazdu i spektakl, który pozostanie w pamięci uczestników na zawsze! Opowiada o losach jednego najważniejszych Amerykanów w historii, współtwórcy systemu finansowego USA oraz Konstytucji, sieroty, który spełnił amerykański sen, niemal zostając prezydentem kraju. Człowieka, który większość swojego krótkiego, lecz intensywnego życia spędził w tym mieście. Niesamowita historia, przewspaniały spektakl, w którym historia USA opowiedziana jest poprzez RAP.

Brooklyn

Brooklyn to tętniąca życiem dzielnica Nowego Jorku, znana z niezwykłej różnorodności kulturowej, bogatej historii i dynamicznej atmosfery. Miejsce to przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów dzięki unikalnym dzielnicom, takim jak modne Williamsburg z jego artystycznymi kawiarniami i galeriami, oraz urokliwe Brooklyn Heights, gdzie można podziwiać historyczne domy z brązowego kamienia i malownicze widoki na Manhattan.

Brooklyn to także centrum kultury i sztuki, oferujące takie atrakcje jak Brooklyn Museum, Prospect Park i Barclays Center, gdzie odbywają się liczne koncerty i wydarzenia sportowe. Most Brooklyn, łączący Brooklyn z Manhattanem, jest ikoną miasta i popularnym miejscem spacerów z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Wgryziemy się w tą dzielnicę, szukając kultowych miejsc, najlepszej w całym kraju pizzy lub skosztujemy kuchnię egzotyczną kuchnię, przywiezioną tutaj przez licznych imigrantów.

 

Czy wiedziałeś, że...?

Nowy Jork nocą podczas wyjazdu incenitve
Zwiedzanie Nowego Jorku podczas wyjazdu firmowego

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Nowy Jork to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita natura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i super pogoda, to Jordania będzie dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt