Arabia Saudyjska Wyjazdy Incentive

Jest pewien kraj  jeszcze do niedawna niedostępny!  

Kryjący w sobie wiele czekających na odkrycie tajemnic…

Miejsce, gdzie tworzy się przyszłość świata.

Pozwól nam zabrać Cię w to niesamowite miejsce!

Arabia Saudyjska w pigułce

Zjawiskowa Hegra

Wyjazd incentive Arabia Saudyjska

Dżudda

Al Balad podczas wyjazdu incentive do Arabii Saudyjskiej

Sprzedawca w Al Balad

Więcej o Arabii

Arabia Saudyjska zdumiewa, zaskakuje i oczarowuje każdego odwiedzającego tej kraj! Nie inaczej było z nami, mimo, że jadąc tam mieliśmy i tak dość wygórowane oczekiwania! Największym zaskoczeniem byli ludzie – bardzo gościnni, ciekawi, zagadujący, zapraszający, nie zepsuci masową turystyką – wszak kraj ten dopiero na turystykę jest otworzył. A ma czym podzielić się ze światem! Historię sięgającą tysiące lat wstecz (np. 7000 letnie petroglify), którą dopiero zaczynają doceniać miejscowi, a mało kto z innych krajów świata miał okazję zobaczyć. Wspaniałe, doskonale zachowane nabatejskie budowle, mogące śmiało konkurować z Petrą w Jordanii. Miejsca kultu wzniesione jeszcze za życia proroka Mahometa. Zabytki z czasów osmańskich. Jest tego naprawdę wiele! No i przyroda! Tak, Arabia Saudyjska ma wspaniałą przyrodę! Nie tylko pustynię, choć i pustynia tutejsza jest różna i potrafi oczarować tych, którzy w wielu miejscach byli.  

Wiza przyszłości to coś co wyróżnia ten kraj na świecie. Powstają tutaj najbardziej niesamowite, futurystyczne projekty budynków, czy całych miast, tak innowacyjne i wspaniałe, że poświęcimy im więcej miejsca na naszym blogu.

Arabia Saudyjska to naprawdę wspaniały kierunek na wyjazd incentive, czy każdy inny rodzaj wyjazdu firmowego. Kraj pełen efektów WOW, w którym niewiele osób było. Zorganizowanie z nami tutaj wyjazdu firmowego sprawi, że zapadnie w pamięci uczestników na zawsze. Wyjazd incentive w Arabii Saudyjskiej nie jest dla każdego, lecz Ci którzy tu trafią będą oczarowani – to więcej, niż pewne! 

Kuchnia jordańska 

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive w Arabii Saudyjskiej. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Arabia Adventure

Podczas tego scenariusza wyjazdu incentive do Arabii Saudyjskiej skupimy się na przygodach! Zrezygnujemy z transportu autobusem na rzecz samochodów z napędem 4×4. Zamiast noclegu w hotelach będziemy nocować w luksusowych namiotach na pustyni, spędzając wieczory przy ognisku, w otoczeniu majestatycznych skał, pod mocno świecącymi gwiazdami. Przelecimy się na Hegrą balonem, wjedziemy konną pod oświetlone świątynie Nabatejczyków, trafimy na dziką imprezę nad przepaścią, gdzie DJ roztańczy uczestników, a miotacze ognia rozświetlą ciemną noc.

Program przeznaczony dla grupy nie przekraczającej 40 osób.

 

Arabia WOW

Podczas tego programu wyjazdu firmowego do Arabii Saudyjskiej skupimy się na efektach WOW, a tych tutaj nie brakuje! Odwiedzimy największe miasta Rijad i Dżuddę, w którym pokażemy uczestnikom najbardziej niezwykłe miejsca. Możemy wpaść na stadion i pokibicować Ronaldo, przejechać się na symulatorze F1 lub prawdziwym bolidem. Zobaczyć projekt i poczuć klimat najbardziej niezwykłego miasta świata. Odwiedzić do niedawna zamkniętą dla niewiernych Medynę i przenocować w hotelu z widokiem na drugi największy meczet świata, gdzie pochowany jest prorok Mohamed. 

Możliwości jest wiele, napisz do nas, a zaproponujemy program, który zachwyci! 

Czy wiedziałeś, że...?

Wyjazdy firmowe Arabia Saudyjska

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Arabia Saudyjska to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita natura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i super pogoda, to Jordania będzie dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt