Wyjazd incentive jordania

Jest pewien kraj na Bliskim Wschodzie pełen

piękna i historii sięgającej tysiące lat!  

Gdzie zachody słońca wspaniale kolorują najpiękniejszą pustynię świata.

Miliardy gwiazd zdobią tutejsze niebo.

Pozwól nam pokazać to piękne miejsce.

Jordania na wyjazd incentive

Jordania w pigułce

Zjawiskowa Petra

Kąpiel w Morzu Martwym podczas wyjazdu firmowego do Jordanii.

Kąpiel w Morzu Martwym

Wyjazd firmowy w Ammanie, Jordania.

Jedna z aleji w Ammanie

Więcej o Jordanii

Historia dzisiejszych terenów Jordanii sięga tysiące lat wstecz. Nic dziwnego, że Starym Testament wspomina o wydarzeniach, które miały tutaj miejsce, wszak było to centrum Ziemi Świętej, a Chrystus ochrzcił się po zachodniej    stronie rzeki Jordan. Mojżesz oraz inni prorocy stąpali po ziemi tej i są w tej ziemi pochowani. Nabatejczycy wybudowali tu swoją ukrytą przed światem stolicę, która stała się jednym z 7 Nowym Cudów Świata. Rzymianie świątynie swym Bogom świątynie tu wznosili. Krzyżowcy budowali tu swoje zamki i wojny z arabami toczyli. Lawrence z Arabii pomagał zjednoczyć lokalne plemiona i z rąk osmańskich tereny wyzwalać. Przez tysiące lat działo się tu naprawdę wiele! Dziś możemy wykorzystać tą historię w budowaniu wspaniałych scenariuszy na wyjątkowe wyjazdy incentive! Nocleg w Małej Petrze, podziwiane gwiazd w Wadi Rum, przejazd parową koleją hidżaską po pustyni z inscenizowanym atakiem beduińskich wojowników dowodzonych przez Lawrence’a, koncert w oświetlonej tysiącami świec Petrze, relaks w jednym z największym SPA na Bliskim Wchodzie przy Morzu Martwym, nurkowanie na kolorowej rafie w Zatoce Akaba, kolacja w mameluckim forcie? A może coś innego? Jest z czego wybierać atrakcje na wyjątkowy wyjazd firmowy w Jordanii! 

Kuchnia jordańska 

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na Malcie. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Wadi Rum & Petra Adventure

Wielu podróżników twierdzi, że Wadi Rum to najpiękniejsza pustynia świata! My również podzielamy to zdanie! Natura w tej pięknej dolinie stworzyła coś pięknego! Zapierające dech granitowe i powstałe z piaskowca formacje skalne, zabarwiony przez zachodzące słońce na krwisty pomarańcz piasek to iście filmowa sceneria! 

Podczas programu skupionego na przygodzie doświadczymy pustynii podobnie jak doświadczył jej pewien słynny archeolog brytyjski, ponad 100 lat temu. Pójdziemy w ślady Lawrence’a z Arabii, nocując w namiotach pod niebem usłanym miliardami gwiazd, pokonamy pustynię podobnie jak przez tysiące lat pokonywały ją karawany. Odkryjemy sekretne grobowce w Petrze, nocując w ich cieniu. Doświadczmy magię oświetlonej tysiącami świeć stolicy Nabatejczyków. Przejedziemy się zabytkową koleją hidżaską z niesamowitą niespodzianką, którą uczestnicy zapamiętają na zawsze, podobnie jak cały ten niesamowity wyjazd!

Jordania Road Trip

Podczas tego programu wyjazdu incentive skupimy się na największych atrakcjach tego wspaniałego kraju! A jest z czego wybierać!

Poczujemy kosmopolityczny Amman, uważany przez niektórych za najbrzydszą stolicę świata. Będziemy podziwiać wspaniałe pozostałości po jednym z największych rzymskich miast w regionie – Dżarasz. Zrelaksujemu się w największym naturalnym SPA na świecie przy Morzu Martwym. Odwiedzimy kilka miejsc wymienionych w Starym Testamencie, zaczynając od Sodomy i Gomory, a kończąc na w miejscu chrztu Chrystusa. Odwiedzimy jeden z 7 Nowych Cudów Świata – Petrę. Przejdziemy pick upami przez Wadi Rum. Poplażujemy przy pięknej plaży w Zatoce Akaba. Wejdziemy na wzgórze z którego Mojżesz zobaczył Ziemię Obiecaną i ducha wyzioną – miejsce czczone przez wszystkie religie monoteistyczne – Górę Nebo. A jeśli to wciąż mało to zawitamy do słynnego zamku Krzyżowców w Al-Karak gdzie rezydował okrutny Renald z Chatillon.

Jordanie ma wszystkie elementy potrzebne do organizacji wspaniałego wyjazdu incentive!

  

Czy wiedziałeś, że...?

Przejazd zabytkowym pociągiem w Wadi Rum dla grupy incentive.
Wyjazdy firmowe do Jordanii.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Jordania to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita natura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i super pogoda, to Jordania będzie dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt