The Team

Our Team

The Rockstars

 • Jakub Puchajda

  Jakub Puchajda

  CEO

 • Michał Supieta

  Michał Supieta

  Incentive Manager

 • Izabella Puchajda

  Izabella Puchajda

  Office Manager

 • Dorota Żyłko

  Dorota Żyłko

  Konsultant

 • Piotr Cielecki

  Piotr Cielecki

  Trener

 • Justyna Qunio

  Justyna Qunio

  Trener

 • Filip Achrem

  Filip Achrem

  Project Manager

 • Barbara Wysocka

  Barbara Wysocka

  Project Manager

Jakub Puchajda

CEO

Uwielbia podróżować (dotychczas zwiedził 52 kraje), czyta kilkadziesiąt książek rocznie, rozmawia w trzech językach. Kocha piękno. Optymista, który wierzy w ludzi. Zafascynowany historią, bo uważa, że bez znajomości historii nie można w pełni zrozumieć teraźniejszości. Odpowiedzialny za kreatywne projektowanie programów.

Phone

+48 512 086 665

Michał Supieta

Incentive Manager

Z turystyką związany od 2011 roku – początkowo jako pilot, następnie koordynator wyjazdów. Przed rozpoczęciem pracy biurowej ponad 2 lata mieszkał i pracował za granicą – w Hiszpanii i w Portugalii. Współprowadził audycję podróżniczą w radiu. Posługuje się biegle hiszpańskim i angielskim. Pasjonat podróży (zwiedził jak dotąd ponad 50 krajów, ale liczba ta systematycznie rośnie), który każdą wolną chwilę i środki poświęca na penetrowanie najdalszych zakątków świata.

Phone

+48 722 236 197

Izabella Puchajda

Office Manager

17 lat w branży turystycznej, absolwent prawa, bardzo dobra znajomość hoteli w większości destynacji na całym świecie. Zarządza naszym biurem i dba o wszystko co z nim związane od zaopatrzenia firmowej lodówki i odpowiednie ilości tonerów do drukarek po wystawianie faktur i zlecanie przelewów.  Dokładna i systematyczna.  Uwielbia podróżować. Szczególnie dobrze się czuje w metropoliach USA i Hiszpanii.

Phone

+48 512 086667

Dorota Żyłko

Konsultant

W branży turystycznej od 1991 r. Kasjer lotniczy. Interesuje się historią i literaturą. Prowadzi projekty i obsługuje Klientów indywidualnych. Ogarnia przeloty. Dużo czyta. Raczej spokojna z charakteru.

Phone

22 672 56 60

Piotr Cielecki

Trener

Przede wszystkim praktyk biznesu z bogatym wachlarzem doświadczeń zarówno w sprzedaży, jak i w budowaniu, oraz prowadzeniu skutecznych zespołów. Na przestrzeni ośmiu lat pracy zawodowej stał się specjalistą w przygotowywaniu autorskich programów szkoleniowych, tworzonych z myślą o maksymalnym rozwinięciu potencjału i kompetencji uczestników. Jest autorem nowatorskich rozwiązań, dedykowanych pracownikom zajmującym specjalistyczne i menadżerskie stanowiska.

Phone

22 672 56 60

Justyna Qunio

Trener

Ekspert ds. kreowania wizerunku oraz personal brandingu. Z wykształcenia jest prawnikiem i PR-owcem. Ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz Instytut Polskiej Akademii Nauk. Szkoli w zakresie kształtowania wizerunku i konsultuje projekty biznesowe. Wcześniej, zajmowała się doradztwem, w kwestiach wizerunku oraz dress code, korporacjom z branż: mediowej, IT, samochodowej, farmaceutycznej, bankowej oraz zbrojeniowej.

Filip Achrem

Project Manager

Project Manager w Travel Consulting. Wcześniej  prowadził szkołę kitesurfingu Kitecrew, która należy do trzykrotnej mistrzyni Polski - Kasi Lange. Organizował wyjazdy kite i surf do Brazylii, Wietnamu, Egiptu, Włoch, Hiszpanii oraz na końcu świata - wyspie Siargao na Filipinach. Przez wiele lat był również instruktorem kitesurfingu, który regularnie uprawia ten sport od 12 lat. Jest też zapalonym żeglarzem. Woda i wiatr to jego żywioły. Najlepiej czuje się w hiszpańskiej Tarifie i na polskim Helu. Jest absolwentem najlepszego w Polsce, anglojęzycznego kierunku International Business, który ukończył z wyróżnieniem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pasjonat dobrej kuchni i podróży, który regularnie poszukuje nowych smaków i miejsc. Wybór ciekawych destynacji i pomysłów na realizacje dla klientów to jego specjalność.

Phone

+48 509 788 729

Barbara Wysocka

Project Manager

Basia jest najmłodszym członkiem naszego zespołu. Zajmuje się głównie pozyskiwaniem nowych Klientów i tworzeniem leadów. Jest szansa, że mogłeś usłyszeć już jej miły głos. 🙂

Phone

+48 22 672 56 60

Copyright © 2018 Travel Consulting Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.