The Team

Jakub Puchajda

CEO

Michał Supieta

Incentive Manager

Izabella Puchajda

Konsultant

Dorota Żyłko

Konsultant

Piotr Cielecki

Trener

Justyna Qunio

Trener

Jakub Puchajda

CEO

Uwielbia podróżować (dotychczas zwiedził 52 kraje), czyta kilkadziesiąt książek rocznie, rozmawia w trzech językach. Kocha piękno. Optymista, który wierzy w ludzi. Zafascynowany historią, bo uważa, że bez znajomości historii nie można w pełni zrozumieć teraźniejszości. Odpowiedzialny za kreatywne projektowanie programów.

Phone

+48 512 086 665

Michał Supieta

Incentive Manager

Z turystyką związany od 2011 roku – początkowo jako pilot, następnie koordynator wyjazdów. Przed rozpoczęciem pracy biurowej ponad 2 lata mieszkał i pracował za granicą – w Hiszpanii i w Portugalii. Współprowadził audycję podróżniczą w radiu. Posługuje się biegle hiszpańskim i angielskim. Pasjonat podróży (zwiedził jak dotąd ponad 50 krajów, ale liczba ta systematycznie rośnie), który każdą wolną chwilę i środki poświęca na penetrowanie najdalszych zakątków świata.

Phone

+48 722 236 197

Izabella Puchajda

Konsultant

17 lat w branży turystycznej, bardzo dobra znajomość hoteli w większości destynacji na całym świecie. Dokładna i systematyczna. Uwielbia swoich Klientów. Kocha podróżować po świeta. Najlepiej się czuje w Hiszpanii i USA. Nie przepada za gotowaniem, więc skazana na dietę pudełkową.

Phone

+48 512 086667

Dorota Żyłko

Konsultant

W branży turystycznej od 1991 r. Kasjer lotniczy. Interesuje się historią i literaturą. Prowadzi projekty i obsługuje Klientów indywidualnych. Ogarnia przeloty. Dużo czyta. Raczej spokojna z charakteru.

Phone

22 672 56 60

Piotr Cielecki

Trener

Przede wszystkim praktyk biznesu z bogatym wachlarzem doświadczeń zarówno w sprzedaży, jak i w budowaniu, oraz prowadzeniu skutecznych zespołów. Na przestrzeni ośmiu lat pracy zawodowej stał się specjalistą w przygotowywaniu autorskich programów szkoleniowych, tworzonych z myślą o maksymalnym rozwinięciu potencjału i kompetencji uczestników. Jest autorem nowatorskich rozwiązań, dedykowanych pracownikom zajmującym specjalistyczne i menadżerskie stanowiska.

Phone

22 672 56 60

Justyna Qunio

Trener

Ekspert ds. kreowania wizerunku oraz personal brandingu. Z wykształcenia jest prawnikiem i PR-owcem. Ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz Instytut Polskiej Akademii Nauk. Szkoli w zakresie kształtowania wizerunku i konsultuje projekty biznesowe. Wcześniej, zajmowała się doradztwem, w kwestiach wizerunku oraz dress code, korporacjom z branż: mediowej, IT, samochodowej, farmaceutycznej, bankowej oraz zbrojeniowej.

Sprawdź co u nas na

Copyright © 2018 Travel Consulting Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.