Zespół

To my

The Rockstars

 • Jakub Puchajda

  Jakub Puchajda

  CEO

 • Michał Supieta

  Michał Supieta

  Incentive Manager

 • Izabella Puchajda

  Izabella Puchajda

  Office Manager

 • Dorota Żyłko

  Dorota Żyłko

  Konsultant

 • Konrad Onderka

  Konrad Onderka

  Project Manager

Jakub Puchajda

CEO

Uwielbia podróżować (dotychczas zwiedził 66 krajów), czyta kilkadziesiąt książek rocznie, rozmawia w trzech językach. Kocha piękno. Optymista, który wierzy w ludzi. Zafascynowany historią, bo uważa, że bez znajomości historii nie można w pełni zrozumieć teraźniejszości. Odpowiedzialny za kreatywne projektowanie programów.

Phone

+48 512 086 665

Michał Supieta

Incentive Manager

Z turystyką związany od 2011 roku – początkowo jako pilot, następnie koordynator wyjazdów. Przed rozpoczęciem pracy biurowej ponad 2 lata mieszkał i pracował za granicą – w Hiszpanii i w Portugalii. Współprowadził audycję podróżniczą w radiu. Posługuje się biegle hiszpańskim i angielskim. Pasjonat podróży (zwiedził jak dotąd ponad 50 krajów, ale liczba ta systematycznie rośnie), który każdą wolną chwilę i środki poświęca na penetrowanie najdalszych zakątków świata.

Phone

+48 722 236 197

Izabella Puchajda

Office Manager

17 lat w branży turystycznej, absolwent prawa, bardzo dobra znajomość hoteli w większości destynacji na całym świecie. Zarządza naszym biurem i dba o wszystko co z nim związane od zaopatrzenia firmowej lodówki i odpowiednie ilości tonerów do drukarek po wystawianie faktur i zlecanie przelewów.  Dokładna i systematyczna.  Uwielbia podróżować. Szczególnie dobrze się czuje w metropoliach USA i Hiszpanii.

Phone

+48 512 086667

Dorota Żyłko

Konsultant

W branży turystycznej od 1991 r. Kasjer lotniczy. Interesuje się historią i literaturą. Prowadzi projekty i obsługuje Klientów indywidualnych. Ogarnia przeloty. Dużo czyta. Raczej spokojna z charakteru.

Phone

22 672 56 60

Konrad Onderka

Project Manager

Project Manager w TRCO, a po godzinach trener piłkarski z licencją UEFA. Uwielbia podróże jak każdy w naszej firmie. Rozpiera go energia i zapał. A do tego umie grać na keyboardzie.

Phone

22 672 56 60
TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt