Wyjazd incentive do Kapsztadu

Kapsztad – zapraszamy do jednego z najbardziej niezwykłych miast świata! Śródziemnomorski klimat, malownicze położenie, historia, wielokulturowość, przyroda, architektura, design, sztuka, wino i wspaniała kuchnia czynią z tego niedużego miasta idealne miejsce na event z wieloma WOW! Założony przez Holenderską Kompanię Wschodnioindyjską  w 1652 r. Kapsztad był pierwszą stała osadą Europejczyków w Afryce Południowej i szybko stał się głównym centrum kulturalnym i ekonomicznym w regionie. Do dziś kreatywność wpisana jest w DNA miasta (World Design Capital 2014). W 2014 New York Times oraz The Daily Telegraph ogłosiły Kapsztad nr 1 miejsce na świecie do odwiedzenia! Tworzyła się tu historia, która miała wpływ na miliony i jeden wielki człowiek tą historię zmienił. Zapraszamy do najstarszego miasta RPA, a zarazem do najmłodszego duchem, pełnego kosmopolitycznych restauracji i lokalnego wdzięku, kolorowego i designerskiego. Zapraszamy w niezwykłą podróż do Mother City!

Ponieważ wyjazd ten powinien pozostać w pamięci na zawsze

Winny Tramwaj

Winelands – to najlepszy, najstarszy i najbardziej znany rejon produkcji wina w RPA. W malowniczych sceneriach pomiędzy łańcuchami górskimi w okolicach Stellenbosch  i Franschhoek, w których w XVII osiedlili się Holendrzy i francuscy Hugenoci, znajdziemy idealny mikroklimat do hodowli winorośli i najstarsze winnice (założone w XVII w.) w kraju. Region słynie z produkcji wybornych Pinotage, Pinot Noir, Shiraz, Merlot, Cabernet Sauvignon, Chardonnay oraz Sauvignon Blanc. Przejedziemy winnym tramwajem przez kilka malowniczych winnic, zatrzymując się na degustację.

Boulders Beach

Pełna pingwinów Boulders Beach to jeden z atrakcji, którą proponujemy grupom podczas wyjazdu do Cape Point (Przylądek Dobrej Nadziei). Na tej oraz okolicznych plażach żyje na wolności kolonia składająca się z 2000 pingwinów! Selfi z pingwinem? Dlaczego nie.

Chapman's Peak Drive

Niektórzy twierdzą, że to najładniejsza trasa wzdłuż wybrzeża na świecie. Niewątpliwe ten 9 kilometrowy odcinek jest przepiękny widokowo. Jest to kolejna atrakcja, włączamy do programu podczas przejazdu do Przylądka Dobrej Nadziei. Żeby spotęgować wrażenia używamy autobusów pozbawionych dachu i szyb, tak, żeby nic nie przysłaniało zapierających dech widoków.

Góra Stołowa

Góra Stołowa to największy symbol Kapsztadu oraz jeden z 7 Nowych Cudów Natury. Jest to niewątpliwe jeden z “Must” podczas wyjazdu do tego pięknego miast. Możemy spersonalizować pobyt na szczycie pod Państwa życzenie i prócz wspaniałych widoków zapewnić uczestnikom dodatkowe atrakcje.

Bliskie Spotkanie z Rekinami

Dla odważniejszych uczestników proponujemy bliskie spotkanie z najbardziej niebezpiecznym rekinem – żarłaczem białym. To będzie niezwykle emocjonująca atrakcja dla tych, którzy pragną dreszczyku emocji, lecz nie chcą rezygnować z bezpieczeństwa.

Stawiamy na autentyczność

Bon Appétit Autentico!

Kuchnia Afryki Południowej jest bardzo bogata! Znajdziemy tutaj prawdziwą kombinację smaków i aromatów, które nie tylko pochodzą oryginalnie z Afryki, lecz przez wieki przywędrowały i wkomponowały się w tutejszą dietę z tak odległych miejsc jak Azja Południowo-Wschodnia. Jednym z plusów mrocznej kolonizacji jest to, że dziś podniebienia nasze są pieszczone wyjątkową mieszanką. Miłośnicy mięsa znajdują setki propozycji np. suszone kiełbasy przyprawione kolendrą Droëwors, kiełbasę farmerską – przyrządzaną na grillu –  Boerewors. Tym którzy preferują ryby polecamy wędzonego snoeka, ręgionalną rybę z rodziny okoniowatych, bądź szeroki wybór owoców morza. Wegetarianie mają do wyboru setki potraw warzywnych przywiezionych w XVII w. z Azji. A Ci, którzy nie boją się eksperymentować mogą spróbować wielu potraw wywodzących się z krajów afrykańskich od RPA po Mali np. Gonimbrasia Belina jadalnych gąsienic. 

Sprawdź jak możemy uczynić Twój wyjazd wyjątkowym

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823
Michała Supieta Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Podjąłeś świetną decyzję! Napisz do nas jakiego rodzaju wyjazdem jesteś zainteresowany, a my skontaktujemy się z Tobą!