Wyjazdy Integracyjne Las Vegas

Jest pewnie miasto, tak inne od pozostałych.

Świątynia hazardu, która nigdy nie zasypia.

 

Rozrywek pełne i magiczne.

Pozwól nam pokazać Ci to niezwykłe miejsce!

 

Las Vegas w pigułce

Mała Wenecja w Las Vegas.

Słynne przedstawienie w Las Vegas w trakcie wyjazdu incentive.

Najsłynniejszy cyrk świata – Cirque du Soleil.

Słynna architektura podczas wyjazdu incentive.

Więcej o Las Vegas

To światowa stolica hazardu, miejsce powstawania ogromnych fortun lub ich spektakularnych upadków, miasto, które nigdy nie zasypia, jedna z najgęściej zaludnionych metropolii w USA. Miasto to wzbudza takie emocje, iż albo się je kocha albo nienawidzi – nie ma stanów pośrednich. Las Vegas to przede wszystkim kasyna, kasyna i jeszcze raz kasyna. Te są jednak zlokalizowane w hotelach, z reguły gigantycznych hotelach. Część z nich jest trochę kiczowata, inne mocno kiczowate! Znajdziemy tutaj hotel stylizowany na Wenecję z odtworzonym Placem Św. Marka oraz kanałami, po których pływają gondole, znajdziemy replikę wieży Eiffela oraz Statuy Wolności. Co ciekawe w żadnych z kasyn nie znajdziemy okien ani zegarów – jest to celowy zabieg, aby goście nie mieli świadomości upływającego czasu, ostawiali coraz to kolejne zakłady, tracąc dolara po dolarze. Przepuszczenie kilku dolarów w kasynie w Las Vegas może być bardzo fajną rozrywką o ile potrafimy sobie postawić granicę tej rozrzutności. 

O ile poza kasynami, hotelami i rewiami nie znajdziemy w Las Vegas zbyt wielu atrakcji, o tyle wokół miasta jest ich multum: Dolina Śmierci, Wielki Kanion Kolorado czy Zapora Hoovera to tylko nieliczne ich przykłady. 

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Powiedzenie mówi „co się dzieje w Vegas, zostaje Vegas’, jednak nie do końca to jest prawda, ponieważ wspomnienia z pobytu w tym miejscu będą nam jeszcze długo towarzyszyć. As Vegas jest miejscem powstałym z wizji, która przerosła twórcę. Mamy kilka pomysłów na programy w tym miejscu, jednak przedstawimy Wam nasze ulubione

Easy rider go to Nevada

To propozycja typowej, męskiej wyprawy. Wyprawy skupionej wokół natury, rywalizacji i wspaniałych maszyn. Rozpoczniemy od przejazdu stylowymi mustangami w wersji cabrio do Doliny Śmierci – najbardziej suchego miejsca w USA. Gdybyśmy mieli grupę motocyklową, wówczas można by się udać w to miejsce stylowym Harley’em. Kolejnego dnia udamy się na rafting rzeką Kolorado, który zakończymy w okolicach Zapory Hoovera – cudzie architektury, ówczesnych czasów. Pozostałe atrakcje programowe to przelot helikopterem na Wielkim Kanionem Kolorado, co jest największą atrakcją podczas pobytu w Las Vegas.

Wielki Szu.

Wiemy już, że Las Vegas to głównie kasyna, ruletka, black jack, texas hold’em. Razem z polskojęzycznym krupierem udajmy się na spacer pośród najsłynniejszych z nich i poznajmy zasady najsłynniejszych gier hazardowych. Będziemy mogli nawet obstawiać drobne kwoty i sami spróbować swoich sił przy stole. Kolejnego dnia po wizycie w kasynie będziemy mogli natomiast wyładować swoją frustrację powstałą po przegranych zakładach – w największej prywatnej kolekcji broni w USA. Pod sam hotel przyjedzie po nas kierowca ubrany w mundur żołnierza marines i zawiezie nas na zamknięty teren, gdzie będziemy mogli postrzelać z wielu rodzajów broni.

Czy wiedziałeś, że...?

Zdobywanie kanionu podczas wyjazdu integracyjnego do Las Vegas.
Zwiedzanie tamy przez uczestników wyjazdu incentive.

Las Vegas doskonale nadaje się na Twój kolejny wyjazd firmowy. Z jednej strony blichtr kasyn, rewii i życia nocnego z drugiej zaś ogrom pustyni, kanionów, bezdroży. Miasto i jego okolica dają wiele możliwości dla każdego typu grupy, zarówno typowo miejskiej jak i aktywnej czy wręcz przygodowej.

Las Vegas słynie również z wielu znakomitych rewii i koncertów najsłynniejszych gwiazd – przez wiele lat występował tu sam Elvis Presley, którego obecność czuć na każdym kroku, chociażby ze względu na zjeżających tu z całego świata, sobowtórów tego Króla Rock’n’rolla. Jest to idealne miejsce na imprezę w stylu Hollywood. Warto pójść także na spektakl do uznanego za najlepszy cyrk świat – Cirque de Solei lub na koncert występującej akurat w tym czasie gwiazdy! Albo wyskoczyć za miasto i zwiedzić słynną Zaporę Hoovera!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt