Wyjazd integracyjny w
Las Vegas

Światowa stolica hazardu, miejsce powstawania ogromnych fortun lub ich spektakularnych upadków, miasto, które nigdy nie zasypia, jedna z najgęściej zaludnionych metropolii w USA to takie miejsce, które albo się kocha, albo nienawidzi – wzbudza ono takie emocje, że nie można być mu obojętnym. Las Vegas to przede wszystkim kasyna, które niejednokrotnie są nieco kiczowatymi, ale jednak dziełami architektury – znajdziemy tutaj miniatury i to wcale nie małe, wieży Eiffela i Statuy Wolności, znajdziemy także hotel będący repliką głównych atrakcji Wenecji. Warto więc przejść się po głównej ulicy, o ile oczywiście nie wciągnie nas kasyno, które pozbawione są okien i zegarów, aby goście nie kontrolowali upływającego w nich czasu. Pobyt w Las Vegas to także znakomita okazja do zwiedzenia okolicznych atrakcji takich jak Dolina Śmierci, Wielki Kanion Kolorado czy Zapora Hoovera. Nasi piloci wielokrotnie tam byli i chętnie pokażą Państwu uroki tego miasta! Wyjazd integracyjny w Vegas? What happens in Vegas stays in Vegas!

Ponieważ wyjazd ten powinien pozostać w pamięci na zawsze

Mustangami do Doliny Śmierci

Dolina śmierci to jedno z najbardziej suchych i gorących miejsc na ziemi, ale to także przepiękne widoki bezkresu pustyni. Region jest tak suchy, że nie można do niego wjeżdżać bez określonej minimalnej ilości wody i paliwa. Warto się jednak tam wybrać, a jak najlepiej przemierzać pustynię jak nie w iście amerykańskim stylu, na współczesnym amerykańskim rumaku czyli mustangu w wersji cabrio.

Lekcja Gier Hazardowych z Krupierem

Las Vegas, światowa stolica hazardu to przede wszystkim kasyna, to dla nich miasto, które jeszcze 70 lat temu było podrzędnym miasteczkiem, obecnie odwiedzają miliony osób każdego roku. Wraz z zawodowym krupierem poznajmy zasady gry w ruletkę, black jack’a czy texas hold’em. W Las Vegas każdy ma szanse na niewyobrażalne bogactwo, wystarczy tylko mieć szczęście.

Helikopterem na Wielkim Kanionem

Wielki Kanion Kolorado to jeden ze współczesnych cudów natury, jeden z symboli USA. Najlepszym sposobem na poznanie tego miejsca jest przelot nad nim na pokładzie helikoptera. Daje to także możliwość zobaczenia go od środka, co jest niedostępne dla osób podziwiających ten cud natury z perspektywy tarasów widokowych. Ponadto jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ helikopter może na nas czekać na dachu hotelu, w którym mieszkamy! Oczywiście po całej wyprawie wrócimy szybko w to samo miejsce.

Battlefield Las Vegas

Strzelnica ta to nie tylko możliwość strzelania z przeróżnych pistoletów, strzelb, karabinów snajperskich czy automatycznych, to także muzeum i największy skład broni w USA. W żadnym innym miejsce nie zobaczymy tyle ich modeli, z czego niektóre pamiętają dobrze czasy Wojny Secesyjnej i są wciąż sprawne. Przygoda zaczyna się już od wyjścia z hotelu, ponieważ po grupę przyjadą wojskowe wersje pojazdów Hummer prowadzone przez byłych wojskowych ubranych w bojowe mundury. Po zajęciach na strzelnicy te same pojazdy odwiozą nas z powrotem.

Black Canyon Rafting

Pełen adrenaliny rafting rzeką rozpoczniemy tuż przy majestatycznej budowli, będącej cudem ówczesnej technologii budowlanej, jednak wciąż robiącej wrażenie – Zaporze Hoovera. Spływ rzeką Kolorado to okazja do podziwiania natury i krajobrazu rzeki Kolorado.

Stawiamy na autentyczność

Bon Appétit Autentico!

Wyobrażenie wielu osób o amerykańskiej kuchni jest takie, że są to tylko hamburgery i hot-dogi, ale to tylko wierzchołek góry lodowe. Stany Zjednoczone to tygiel kulturowy, który objawia się wielu również w kuchni. W kraju tym, a szczególnie w takich miejscach jak Las Vegas znajdziemy kuchnię z każdego zakątka świata. W USA można znaleźć najlepsze włoskie restauracje, które niejednokrotnie biją na łeb, te z kraju pochodzenia tej kuchni, nie wspominając już o licznych azjatyckich czy meksykańskich. Możemy też dostać wyśmienite steki – wizytówkę Środkowego Zachodu, szczególnie Teksasu! Stany Zjednoczone to również prekursor w kwestii zdrowego żywienia, szczególnie stan Kalifornia. Mieszkający tu ludzie wyznają zasadę „jestem tym co jem”, więc w lokalnej kuchni znajdziemy dużo owoców morza oraz warzyw takich jak jarmuż, awokado czy komosa ryżowa. Oprócz rodzimych, lokalnych restauracji swoje lokalne mają tutaj takie kulinarne gwiazdy jak Gordon Ramsey czy Jamie Olivier!

Sprawdź jak możemy uczynić Twój wyjazd wyjątkowym

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823
Michała Supieta Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Podjąłeś świetną decyzję! Napisz do nas jakiego rodzaju wyjazdem jesteś zainteresowany, a my skontaktujemy się z Tobą!