Wyjazdy Integracyjne Las Vegas

Jest pewnie miasto, tak inne od pozostałych.

Świątynia hazardu, która nigdy nie zasypia.

 

Rozrywek pełne i magiczne.

Pozwól nam pokazać Ci to niezwykłe miejsce!

 

Las Vegas w pigułce

 • Powierzchnia? 340 km2, czyli jest o 1/3 mniejsze powierzchniowo od Warszawy, zamieszkuje je około 600 000 osób. W XX w. było to najgęściej zaludnione miastem powstałym w ubiegłym stuleciu.
 • Kiedy najlepiej jechać? Od marca do maja oraz od września do listopada. Unikniemy wówczas największych upałów oraz wyjątkowych chłodów w nocy.
 • Atuty: niemal niewyczerpywalna oferta hotelowa, restauracyjna i rozrywkowa; bliskość atrakcji: Wielki Kanion, Zapora Hoovera, Dolina Śmierci; możliwość aktywnego spędzania czasu: największa strzelnica w USA, rafting, przeloty helikopterami, wyprawy Mustangami.

Mała Wenecja w Las Vegas.

Słynne przedstawienie w Las Vegas w trakcie wyjazdu incentive.

Najsłynniejszy cyrk świata – Cirque du Soleil.

Słynna architektura podczas wyjazdu incentive.

Więcej o Las Vegas

To światowa stolica hazardu, miejsce powstawania ogromnych fortun lub ich spektakularnych upadków, miasto, które nigdy nie zasypia, jedna z najgęściej zaludnionych metropolii w USA. Miasto to wzbudza takie emocje, iż albo się je kocha albo nienawidzi – nie ma stanów pośrednich. Las Vegas to przede wszystkim kasyna, kasyna i jeszcze raz kasyna. Te są jednak zlokalizowane w hotelach, z reguły gigantycznych hotelach. Część z nich jest trochę kiczowata, inne mocno kiczowate! Znajdziemy tutaj hotel stylizowany na Wenecję z odtworzonym Placem Św. Marka oraz kanałami, po których pływają gondole, znajdziemy replikę wieży Eiffela oraz Statuy Wolności. Co ciekawe w żadnych z kasyn nie znajdziemy okien ani zegarów – jest to celowy zabieg, aby goście nie mieli świadomości upływającego czasu, ostawiali coraz to kolejne zakłady, tracąc dolara po dolarze. Przepuszczenie kilku dolarów w kasynie w Las Vegas może być bardzo fajną rozrywką o ile potrafimy sobie postawić granicę tej rozrzutności. 

O ile poza kasynami, hotelami i rewiami nie znajdziemy w Las Vegas zbyt wielu atrakcji, o tyle wokół miasta jest ich multum: Dolina Śmierci, Wielki Kanion Kolorado czy Zapora Hoovera to tylko nieliczne ich przykłady. 

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Powiedzenie mówi „co się dzieje w Vegas, zostaje Vegas’, jednak nie do końca to jest prawda, ponieważ wspomnienia z pobytu w tym miejscu będą nam jeszcze długo towarzyszyć. As Vegas jest miejscem powstałym z wizji, która przerosła twórcę. Mamy kilka pomysłów na programy w tym miejscu, jednak przedstawimy Wam nasze ulubione

Easy rider go to Nevada.

To propozycja typowej, męskiej wyprawy. Wyprawy skupionej wokół natury, rywalizacji i wspaniałych maszyn. Rozpoczniemy od przejazdu stylowymi mustangami w wersji cabrio do Doliny Śmierci – najbardziej suchego miejsca w USA. Gdybyśmy mieli grupę motocyklową, wówczas można by się udać w to miejsce stylowym Harley’em. Kolejnego dnia udamy się na rafting rzeką Kolorado, który zakończymy w okolicach Zapory Hoovera – cudzie architektury, ówczesnych czasów. Pozostałe atrakcje programowe to przelot helikopterem na Wielkim Kanionem Kolorado, co jest największą atrakcją podczas pobytu w Las Vegas.

Wielki Szu.

Wiemy już, że Las Vegas to głównie kasyna, ruletka, black jack, texas hold’em. Razem z polskojęzycznym krupierem udajmy się na spacer pośród najsłynniejszych z nich i poznajmy zasady najsłynniejszych gier hazardowych. Będziemy mogli nawet obstawiać drobne kwoty i sami spróbować swoich sił przy stole. Kolejnego dnia po wizycie w kasynie będziemy mogli natomiast wyładować swoją frustrację powstałą po przegranych zakładach – w największej prywatnej kolekcji broni w USA. Pod sam hotel przyjedzie po nas kierowca ubrany w mundur żołnierza marines i zawiezie nas na zamknięty teren, gdzie będziemy mogli postrzelać z wielu rodzajów broni.

Czy wiedziałeś, że...?

 • W latach 50. jedną z głównych atrakcji miasta była możliwość obserwowania prób jądrowych, które przeprowadzane na pustyni oddalonej 120 km od Las Vegas. Zostały one wstrzymane w 1963 r, a do tego czasu zdetonowano 928 ładunków.
 • Las Vegas uznawane jest za światową stolicę ślubną, ze względu na udzielanie udzielania tzw. "szybkich ślubów". Aby legalnie wziąć ślub, należy wypełnić krótki formularz i przesłać go wraz z opłatą w wysokości 77 USD do biura licencji małżeńskiej. Każdego dnia na wzięcie ślubu decyduje się około 300 par.
 • Każdego roku Miasto Grzechu odwiedza średnio 39 milionów turystów. W 2016 roku padł rekord - 42,9 miliona osób odwiedziło to miasto.
 • Statystyczny turysta w Las Vegas przeznacza na hazard średnio 447 dolarów.
 • Frank Sinatra i członkowie ugrupowania Rat Pack przyczynili się do walki z segregacja rasową w Las Vegas. Artyści odmawiali występowaniu w miejscach, które nie wpuszczały afro-amerykanów.
 • W samym Las Vegas znajduje się 17 z 20 największych hoteli w USA.
 • Wszystkie obiekty publiczne w tym mieście zasilane są przez energię odnawialną.
 • Ben Affleck nie jest mile widziany w Hard Rock Casino, gdyż został tam przyłapany na liczeniu kart podczas gdy w blackjacka. Po tym zajściu aktor otrzymał obowiązujący do końca życia zakaz gry w tym miejscu.
 • Słynne Las Vegas Strip uważane jest za najjaśniejsze miejsce na Ziemi i jest widziane nawet z kosmosu.
Zdobywanie kanionu podczas wyjazdu integracyjnego do Las Vegas.
Zwiedzanie tamy przez uczestników wyjazdu incentive.

Las Vegas doskonale nadaje się na Twój kolejny wyjazd firmowy. Z jednej strony blichtr kasyn, rewii i życia nocnego z drugiej zaś ogrom pustyni, kanionów, bezdroży. Miasto i jego okolica dają wiele możliwości dla każdego typu grupy, zarówno typowo miejskiej jak i aktywnej czy wręcz przygodowej.

Las Vegas słynie również z wielu znakomitych rewii i koncertów najsłynniejszych gwiazd – przez wiele lat występował tu sam Elvis Presley, którego obecność czuć na każdym kroku, chociażby ze względu na zjeżających tu z całego świata, sobowtórów tego Króla Rock’n’rolla. Jest to idealne miejsce na imprezę w stylu Hollywood. Warto pójść także na spektakl do uznanego za najlepszy cyrk świat – Cirque de Solei lub na koncert występującej akurat w tym czasie gwiazdy! Albo wyskoczyć za miasto i zwiedzić słynną Zaporę Hoovera!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Travel Consulting

Jakub Puchajda

CEO
+48 512 086 665
jakub.puchajda@trco.pl

Copyright © 2018 Travel Consulting Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.