Wyjazdy Integracyjne Andaluzja

Jest pewien rejon Hiszpanii, który prócz swojego naturalnego pięknia.

Pełen jest niesamowitej historii, wszak kiedyś tutaj było światowej nauki centrum.

 

Barwne zwyczaje, kolorowe stroje, pyszne jedzenie, flameco – kwintesencja Hiszpanii!

 

Architektura przepięknie komponująca się z przyrodą.

 

Pozwól pokazać nam Tobie to piękne miejsce!

 

Andaluzja w pigułce

Mezquita – Wielki Meczet w Kordobie.

Zwiedzanie Alhambry podczas wyjazdu incentive do Andaluzji.

Słynna Alhambra.

Zwiedzanie Alhambry podczas wyjazdu integracyjnego.

Pałac Karola V w Alhambrze.

Więcej o Andaluzji

Hiszpania kojarzy nam się głównie z tapasami, siestą, fiestą, Pablo Picasso, flamenco i korridą, jednak zgłębiając temat okazuje się, że wszystkie te charakterystyczne dla tego kraju kwestie wywodzą się właśnie z Andaluzji, która jest kwintesencją hiszpańskości w pigułce! Warto dodać również, że w regionie tym znajdziemy takie spektakularne zabytki jak Wielki Meczet w Kordobie, Katedra w Maladze, białe miasteczka czy uznana za jeden ze współczesnych cudów świata Alhambra w Grenadzie. Andaluzja to także przepiękna przyroda, wąwozy, skały, winnice położone na wzgórzach, ośnieżone szczyty Sierra Nevada po których można szusować na nartach, ale również przepiękne plaże, szczególnie te na wybrzeżu atlantyckim, ciepła woda i częste wiatry sprawiają, iż jest to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Andaluzja to również Costa del Sol z luksusowymi hotelami, marinami pełnymi jachtów wartych dziesiątki milionów dolarów oraz klubami nocnymi, do których przyjeżdżają najsłynniejsi DJe na świecie. Wyjazdy firmowe do Andaluzji to doskonały pomysł!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive do Andaluzji I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Andaluzyjskie serce.

W programie tym skupiamy się na najbardziej andaluzyjskiej Andaluzji! Odwiedzimy najwspanialsze budowle, liczące nawet 1000 lat, klimatyczne miasteczka pełne pięknej architektury i uroku. Poznamy barwne zwyczaje, posłuchamy i zobaczymy flamenco w miejscu narodzin. Skosztujemy najlepszych tapas, popijając wybornym winem. 

Jednym słowem poczujemy Andaluzję wszystkimi zmysłami i przekonamy się dlaczego Andaluzja to najbardziej hiszpański region w kraju.

 

 

Andaluzja naturalnie.

Zapierający dech w piersiach spacer nowootwartym szlakiem Caminito del Rey, podziwiania skaczących nad falami delfinów podczas prywatnego rejsu wzdłuż wybrzeża Afryki, wizyta na jedynej pustyni w Europie (kręcili tu wiele westernów), trekking w najwyższych górach (Sierra Nevada) kontynentalnej Hiszpanii. Poznanie procesu produkcji oliwy z oliwek. Andaluzyjska lekcja gotowania na starej farmie. A może podróż przez andaluzyjskie winnice, cenionych na świecie już ponad 500 lat? 

Daj się rozkochać w Andaluzji!   

 

Czy wiedziałeś, że...?

Uczestnicy wyjazdu incentive degustują wino w Andaluzji.
Flamenco podczas wyjazdu integracyjnego.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, iż Andaluzja może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na konferencję, spotkanie cykliczne, czy szkolenie, Andaluzja oferuje wiele dobrych hoteli z dobrym zapleczem konferencyjnym. Swoje eventy robiły tu firmy z całego świata. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Andaluzja doskonale nadaje się tematyczne wyjazdy firmowe. Zaprojektujemy unikalny wyjazd dla Państwa firmy, wykorzystując najlepsze co oferuje Andaluzja i łącząc to ze specyfiką Waszej branży. Andaluzja daje setki możliwości, w różnych budżetach. Możemy koncentrować się na określonej historii, prawdziwej, bądź inspirowanej literaturą. Sporcie lub sztuce. Architekturze, a może kuchni? Pozwól nam zaprojektować wyjazd, który uczestnicy zapamiętają na zawsze!  

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt