West coast road trip - wyjazd incentive

Niesamowita przygoda rodem z

amerykańskiego kina drogi

3000 km, w tym słynną

 Route 66

Noclegi w kultowych miejscach. 

Szykuj się na masę piękna po

drodze!

west coast road trip incentive
Incentive trip USA
Young woman in retro dress press button of old-fashion musical machine in bar, focus on the machine. - Obraz

CZYM JEST ?

West Coast Road Trip - wyjazd incentive do USA

To niesamowita przygoda wyjęta z najlepszego amerykańskiego kina drogi! Wybraliśmy najbardziej ikoniczne miejsca, najbardziej amerykańskie samochody, najlepsze lokalizacje hoteli, najbardziej kultowe restauracje – wszystko prawdziwe i dopasowane. Projektując tą fantastyczną przygodę wybraliśmy wszystko co najlepsze spotkało nas podczas tego road tripu. 

Uczestnicy będą zachwyceni wolnością i możliwościami wyboru najlepszych dla siebie atrakcji. Dostarczamy rozwiązania, które zapewniają Uczestnikom większe bezpieczeństwo oraz wprowadzają interakcje pomiędzy samochodami,  integrację w trasie oraz wspólne wspomnienia.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE POKOCHASZ

Nasza autorska aplikacja wyjazdowa z proponowanymi trasami oraz atrakcjami po drodze

  • TRCO fast checkin’, czyli wystarczy podać nazwisko aby otrzymać klucz do pokoju (zero dokumentów, zero kart kredytowych czy wypełniania formularzy)
  • Wygodne, duże amerykańskie samochody, z silnikiem V8 oraz internetem.
  • Piloci TRCO na czele konwoju, pilot TRCO zamykający przejazd.
  • Karty debetowe na paliwo oraz lunche
  • Maksymalna swoboda i bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu technologii
Previous slide
Next slide

Dzień 1 - Los Angeles

Przylot do LA. Odbiór samochodów – prawdziwie amerykańskich potworów, z 5.7l silnikami V8, dającymi wielką przyjemność z jazdy, wygodnych w podróży i bezpiecznych. Przyjazd do hotelu w dzielnicy Marina del Rey. Zakwaterowanie. Kolacja. Wyjście na drinka do słynnej Venice Beach.

 

Dzień 2 - Los Angeles

Zwiedzanie Los Angeles. Tutaj w zależności od Twojego wyboru, może być to klasyczne LA, z swoimi największymi atrakcjami, może być Park Universal w pierwszej części dnia. Możemy skoncentrować się na sztuce, odwiedzić Los Angeles County Museum of Art, wpaść do Disney Concert Hall zaprojektowany przez Franka Gehry, czy podziwiać sztukę uliczną. A może wolisz sport na wysokim poziomie? W L.A. jest aż 12 zespołów grających w profesjonalnych ligach takich jak NBA, NHL, MLB czy MLS – duża szansa, że akurat będzie jakiś dobry mecz!

Kolacja w Venice Beach.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień 3 - Los Angeles - Calico - Las Vegas

Hit the road, Jack, czyli zaczynamy nasz road trip i udajemy się do Vegas! Dziś po raz pierwszy wjedziemy na słynną Route 66. Po drodze zatrzymamy się w jednym z najfajniejszych ghost towns w Kalifornii – Calico. W naszej aplikacji wyjazdowej Uczestnicy znajdą wiele nieoczywistych przystanków na oraz w okolicy trasy. Na szczególną uwagę zasługuje Elmer’s Bottle Tree Ranch, gdzie nieżyjący już niestety Elmer ze znalezionych butelek wybudował grający na wietrze las.

Zakwaterowanie w hotelu przy The Strip. Wspólna kolacja w słynnej restauracji serwującej wyborne steaki. Wieczorne zwiedzanie Vegas.

Dzień 4 - Las Vegas - Flagstaff

Śniadanie. Wyjazd do Arizony. Pierwszym przestankiem zapewne dla większości będzie Tama Hoovera – monumentalna budowla inżynieryjna położona na rzece Kolorado, na granicy stanów Nevada i Arizona w Stanach Zjednoczonych. Jest to jedna z najbardziej znanych tam na świecie i istotny element infrastruktury regionu. Ta majestatyczna budowla ma wysokość 221 metrów i długość 379 metrów. Jest ważnym elementem historii i kultury narodowej, ale również i symbolem amerykańskiej determinacji i innowacyjności w czasach Wielkiego Kryzysu.

W Kingman polecamy zamiast 40-stki, kultową Route 66 – przy której czas się niemal zatrzymał i możemy podziwiać amerykański skansen z chyba lepszych dla tego regionu czasów. Na szczególną uwagę i kilka niesamowitych fot na insta zasługują Hackberry oraz Seligman.

Zakwaterowanie we Flagstaff. Wspólna kolacja.

 

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień 5 - Flagstaff - Grand Canyon - Las Vegas

Śniadanie. Wyruszamy aby podziwiać jeden z najcudowniejszych cudów natury na ziemii – Wielki Kanion! Uformował się przez miliony lat dzięki erozyjnej sile rzeki Kolorado. Kanion sięga głębokości ponad 1,6 km, ma szerokość do 29 km i długość około 446 km. W naszej aplikacji znajdziesz polecane punkty widokowe oraz atrakcje jakich możesz doświadczyć.

Po przyjeździe do Vegas proponujemy zorganizować jakąś niespodziankę o której Uczestnicy dowiedzą się Kilkanaście godzin wcześniej – ostanim razem zorganizowaliśmy bilety na koncert Stinga w Caesars Palace i Uczestnicy byli zachwyceni niespodzianką! 🙂

Zakwaterowanie w Vegas. Wspólna kolacja. Niespodzianka.

Dzień 6 - Las Vegas - bakersfield

Śniadanie. Czas zatankować do pełna i kupić zgrzewkę wody, bo w Dolinie Śmierci nie ma stacji benzynowych czy sklepów, w wielu miejscach nie ma też zasięgu telefonicznego. A jest to najbardziej gorące miejsce na ziemi! Odpowiednio przygotowani (również w papierowe mapy) wyruszymy przez księżycowe krajobrazy Doliny Śmierci, by podziwiać wybrane atrakcje – których opis i mapki gps znajdziesz w naszej aplikacji. Na szczególną uwagę zasługuje znajdująca się przed wjazdem do Doliny Śmierci opera na pustynii, czyli Amargosa Opera House. Założony przez Martę Becket teatr przez dziesięciolecia prowadzony był jedynie przez założycielkę, która często gra to pustych krzeseł – by pod koniec życia stworzyć pewien fenomen, który przyciągał w to opuszczone miejsce w przedsionku diabelskiej krainy licznych miłośników sztuki. Amargosa Opera House jest przykładem tego, jak pasja i determinacja jednej osoby mogą przekształcić opuszczoną przestrzeń w żywy symbol kultury i sztuki.

W samej Dolinie Śmierci warto wymienić: Badwater Basin – najniższy punkt w Ameryce Północnej, leżący 86 metrów poniżej poziomu morza. Zabriskie Point: Sławny punkt widokowy oferujący spektakularne widoki na kolorowe, erozyjne formacje skalne. Artist’s Palette: Obszar znany z różnorodności barw skał, które są wynikiem obecności różnych minerałów. Trasa Artist’s Drive prowadzi przez te kolorowe formacje skalne. Mesquite Flat Sand Dunes: Rozległe wydmy, które oferują możliwość spacerów i obserwacji zmieniającego się krajobrazu. Dante’s View: Znajdujący się na wysokości ponad 1600 metrów punkt widokowy, skąd roztacza się panoramiczny widok na większą część Doliny Śmierci, w tym na Badwater Basin.

 

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień 7 - Bakersfield - Sequoia NP - San Francisco

Opuszczamy rolnicze Bakersfield, w których królują białe pickupy i płaskie krajobrazy Doliny Kalifornijskiej, które jest jednym z najbardziej wydajnych terenów rolniczych na świecie i ma kluczowe znaczenie dla produkcji żywności w USA. Dolina Kalifornijska produkuje ponad 50% warzyw, owoców i orzechów w USA. Jest to kluczowy region dla upraw takich jak pomidory, szparagi, marchew, sałata, truskawki, winogrona i cytrusy. Wiejskie drogi zaprowadzą na do Parku Narodowego Sekwoi, który jest jednym z najbardziej spektakularnych przyrodniczych skarbów Ameryki. Park ten jest znany przede wszystkim z gigantycznych sekwoi, w tym największego drzewa na świecie, zwanego General Sherman. Po nacieszeniu się niesamowitą przyrodą udamy się Golden State Highway w stronę San Francisco.

Zakwaterowanie w hotelu w Fisherman’s Wharf. Wspólna kolacja w pobliżu Pier 39. 

 

Dzień 8 - San Francisco

W zależności od Twoich zainteresowań ułożymy spersonalizowany program zwiedzania San Francisco. Możemy wybrać jedną z głównych atrakcji tj. rejs i zwiedzanie słynnego Alcatraz. Objechać słynne ulice, place, wstąpić do Chinatown na lunch, wypić kawę z foodtrucka pod Golden Gate, zrobić grupową fotkę pod Painted Ladies, przejechać się zabytkowym tramwajem przez ładujące ku morzu ulice, zjeść kolację w jednej z kultowych restauracji w Fisherman’s Wharf. Pójść na mecz Golden State Warriors i zobaczyć na żywo najlepszego rzucającego w historii NBA.

 

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień 9 - San Francisco - Santa Barbara

Tego dnia czeka nas kolejna niesamowita trasa! Podróż jedną z najpiękniejszych dróg świata – słynną Autostradą nr 1! Przejedziemy przepieką 17 Mile Drive, wjedziemy na zjawiskowy Bixby Bridge, zatrzymamy się w malowniczym Monterey w którym polecamy posiłek w jednej z nadmorskich restauracji. Po drodze do Santa Barbara czeka nas wiele piękna. 

Wspólna kolacja w Hilton Santa Barbara.

 

Dzień 10 - Santa Barbara

Relaks w nadmorskim kurorcie, w którym domy mają sławni i bogaci.

Santa Barbara, perła Południowej Kalifornii, jest jak malowany obraz, gdzie złociste plaże łagodnie spotykają się z błękitnymi falami Pacyfiku. To miasto, ukryte w urokliwej zatoce, otoczone jest majestatycznymi górami Santa Ynez, tworząc malowniczy krajobraz, który zapiera dech w piersiach. Ulice Santa Barbara są jak żywcem wyjęte z hiszpańskiej bajki – pełne są uroczych, białych budynków z czerwoną dachówką, co nadaje miastu wyjątkowo elegancki i romantyczny charakter.

Pożegnalna kolacja w Hilton Santa Barbara.

 

 

 

Previous slide
Next slide

Dzień 11 - Santa Barbara - Los Angeles - Warszawa

Śniadanie. Przejazd do LA. Zwrot samochód w wypożyczalni przy lotnisku. Transfer na lotnisko. Bezpośrednio przelot do Warszawy. Zakończenie eventu.

Czy wiedziałeś, że...?

Piloci wyjazdu incentive po USA

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że nasz West Coast Road Trip to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz formuły, która sprawi, że Uczestnicy zintegrują się podczas wspólnej wyprawy, a liczba przygód dostarczy setek wspomnień na całe życie to wyjazd ten jest dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt