Kraj Basków - wyjazdy Incentive

Jest pewien kraj  w Hiszpanii. 

Różnorodny i piękny.

Sztuką stojący.

I wyśmienitym jedzeniem.

Zapraszamy do tego niezwykłego miejsca!

Kraj Basków w pigułce

Wyjazdy firmowe do Kraju Basków
Surfer w Kraju Basków

Efekt Bilbao

Efekt Bilbao to fascynujący fenomen społeczno-gospodarczy, który zrewolucjonizował sposób, w jaki myślimy o regeneracji miast i stawianiu na kulturę jako motorze rozwoju. Nazwa pochodzi od miasta Bilbao w Kraju Basków, które przeszło spektakularną transformację po otwarciu Muzeum Guggenheima w 1997 roku. To niezwykłe dzieło architektoniczne, zaprojektowane przez słynnego Franka Gehry’ego, stało się ikoną nowoczesności i symbolem odnowy urbanistycznej.

Przed otwarciem muzeum Bilbao było przemysłowym miastem w zastoju, borykającym się z problemami ekonomicznymi i spadkiem liczby ludności. Jednak po jego inauguracji miasto doświadczyło niesamowitego przypływu turystów, co przyniosło znaczące korzyści gospodarcze i kulturowe. Liczba odwiedzających przekroczyła wszelkie oczekiwania, generując dochody, które pomogły odmienić oblicze Bilbao.

Efekt Bilbao pokazuje, jak inwestycje w kulturę i sztukę mogą przekształcić miasta, czyniąc je atrakcyjniejszymi nie tylko dla turystów, ale również dla mieszkańców i biznesu. Dzięki tej strategii Bilbao stało się przykładem dla innych miast na całym świecie, które szukają sposobów na ożywienie swoich gospodarek i poprawę jakości życia. Fenomen ten przypomina, że odwaga w inwestowaniu w kreatywność i innowacje może prowadzić do spektakularnych zmian, czyniąc z pozornie zwyczajnych miejsc, perły architektury, kultury i rozwoju.

Jeden budynek odmienił los całego miasta! Czy Bilbao nadaje się na na wyjazdy incentive? Absolutnie tak! 

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive w Kraju Basków. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Efekt Bilbao

Zaprojektowane przez czarodzieja współczesnej architektury, Franka Geherego – Muzeum Guggenheima zachwyca od zewnątrz do wewnątrz. O każdej porze dnia wygląda inaczej, zmieniając barwy w zależności od pozycji słońca. A w środku prócz samego budynku czeka nas uczta współczesnej sztuki! Jakże wciągającej i pięknej! A może chciałbyś zrobić tam Twój firmowy event? 

Choć budynek ten odmienił całe miasto, Bilbao to nie tylko Muzeum Guggenheima! To również Casco Viejo (Stare Miasto) z wąskimi uliczkami usłanymi małymi barami serwującymi pintxos. W Bilbao znajdziemy jeszcze więcej sztuki Muzeum Sztuk Pięknych. Jeden z największych krytych targów w Europie ze specjałami używanymi w lokalnej kuchni. Znajdziemy tutaj również całą masę sztuki ulicznej! Bilbao to niesamowite miasto!

Potear w San Sebastián

Potear to popularna tradycja społeczna w Kraju Basków, zwłaszcza w miastach takich jak San Sebastián. Jest to forma spędzania czasu, która łączy w sobie zwiedzanie różnych barów i degustację lokalnych przekąsek, zwanych pintxos, przy akompaniamencie małych kieliszków wina, piwa lub cydru. Słowo „potear” pochodzi od „pote”, co w języku baskijskim oznacza „napój” i dosłownie przekłada się na „iść na drinka”. Jednak w praktyce potear to coś więcej niż zwykłe wychodzenie na drinki; to społeczne doświadczenie, które sprzyja budowaniu więzi między uczestnikami. To okazja, by cieszyć się życiem, dzielić się nowościami kulinarnymi i celebrować towarzystwo bliskich. Podczas jednego wieczoru odwiedzimy 5-7 barów, spacerując starymi uliczkami San Sebastián. Potear wpisuje się w wyjazdy incentive doskonale!

Nocleg w najlepszej winnicy Świata

Położona w winnym regionie Rioja Marques de Riscal to druga najlepsza winnica świata wg World’s Best Wineyards oraz niesamowity hotel zaprojektowany przez czarodzieja architektury – Franka Gehry! Wyobraź sobie degustację pierwszorzędnej Rioja w tak bajkowej scenerii. Gwarantujemy, że uczestnicy każdego wyjazdu incentive zapamiętają to niezwykłe doświadczenie na długo! 
 
 

Doświadczenie Kulinarne Michelin

Cieżko znaleźć wiele innych miejsc na świecie z tak dobrą kuchnią jak w Kraju Basków! Na tak małej powierzchni znajdziemy 17 restauracji z jedną gwiazdką, 2 restauracje z dwoma gwiazdkami oraz 4 restauracje z trzema gwiazdkami Michelin! Jest z czego wybierać! I napewno można doświadczyć prawdziwej uczty zmysłów! Znamy pewny ukryty pomiędzy baskijskimi wzgórzami skarb! Z cudownie luźną i domową atmosferą, gdzie siedmiodniowy lunch kosztuje niewiele więcej, niż wizyta w pizzerii! 

Czy wiedziałeś, że...?

Wyjazdy incentive - Kraj Basków
Wyjazd firmowy do Kraju Basków

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Kraj Basków to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita natura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i super pogoda, to Kraj Basków będzie dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt