Wyjazdy firmowe na
Maltę

Najsłynniejszym gospodarzem Malty w historii był zakon Szpitalników, którego tradycja trwa do dnia dzisiejszego. Podróż ich śladami to wyprawa kilka wieków wstecz, do tajemniczego, mrocznego, średniowiecznego świata rządzonego przez honorowych i odważnych Kawalerów Maltańskich z potężnym Wielkim Mistrzem na czele. Aby poczuć historię i tradycję tej wyspy podążajmy ich śladami, zgłębiając wiedzę na temat związanych z nimi legendami, najlepiej poprzez gry miejskie ze scenariuszem opartym o tą tematykę. Kulminacją tych rywalizacji, będzie uroczysta kolacja podczas, której Wielki Mistrz Zakonu mianuje na Kawalerów Maltańskich oraz wręczy płaszcze ze znanym powszechnie symbolem klasztoru – czerwonym krzyżem maltańskim, tym którzy najbardziej wykazywali się w poszczególnym konkurencjach. Malta to jedno z wielu miejsc na świecie, które osobiście odwiedziliśmy i zawsze je chętnie polecamy! Malta do doskonały pomysł na pełne historii wyjazdy incentive oraz wyjazdy firmowe dla szukających czegoś głębszego.

Ponieważ wyjazd ten powinien pozostać w pamięci na zawsze

Poszukiwanie Sokoła Maltańskiego

Gra miejska, której celem jest odnalezienie ukrytej gdzieś na wyspie drogocennej statuetki. Uczestnicy w różnych miejscach po zrealizowaniu kolejnych zadań odnajdują kolejne elementy mapy prowadzące ich do upragnionego skarbu. Wyścig może być jednodniową rywalizacją, ale może się równie dobrze ciągnąć przez całą długość wyjazdu.

Malta Śladami Szpitalników

Zakon Maltański to najstarszy wciąż istniejący zakon rycerski świata. Jego historia sięga ponad 1000 lat wstecz i pełna jest arcyciekawych zdarzeń, które doczekały się dziesiątek książek i filmów, lecz wciąż kryją wiele skrywanych sekretów, które spróbujemy odkryć. Zakon odcisnął głębokie piętno na historii wyspy, a jego tradycje kultywowane są do dnia dzisiejszego. Poznaj wyspę w kontekście jej najsłynniejszych mieszkańców. To będzie dzień pełen fascynującej historii, światowej klasy sztuki, której nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie.

Twoja Własna Gra o Tron

Malta oraz Gozo były głównymi plenerami słynnej sagi – Gra o Tron. Wraz z lokalnym operatorem podzielcie się rolami i zadecydujcie kto będzie odgrywał poszczególne role w Waszej własnej produkcji filmowe, kto będzie scenarzystą, kto reżyserem. Następnie przy pomocy specjalisty zmontujcie nakręcony materiał i stwórzcie swój pierwszy w życiu film.

Jeep Safari na Gozo

Poznajcie mniejszą wyspę archipelagu przemierzając jej wzgórza i doliny terenowymi samochodami, zatrzymajcie się na lunch na świeżym powietrzu a również odwiedźcie ruiny słynnego Lazurowego Okna.

Regaty wzdłuż Wybrzeża Maltańskiego

Choć Malta jest niewielką wyspą i przejazd z jednego jej końca na drugi nie stanowi problemu to jednak o wiele ciekawszą formą przemieszania się z jednego punktu wyspy na drugi są rejsy. Nieważne czy jest to transfer galeonem z portu w stolicy La Valletta do hotelu, czy jest to imprezowy rejs katamaranem o zachodzie słońca, ewentualnie regaty połączone z snorkelingiem do słynnej Blue Lagoon, ważna są tylko: bryza, słońce i ciepłe morze.

Stawiamy na autentyczność

Bon Appétit Autentico!

Wpływ na narodową kuchnię maltańską ma położenie tej wyspy – w samym środku basenu Morza Śródziemnomorskiego. Przez wieki Malta przechodziła w posiadanie z rąk do rąk, co znalazło odzwierciedlenie w lokalnym języku i gastronomii – znajdziemy tu wpływy arabskie, włoskie, angielskie, francuskie czy hiszpańskie. Jednym z ulubionym hobby rycerzy maltańskich było polowanie na królika i właśnie mięso królika, duszone w czerwonym winie uznawane jest za jedną z najpopularniejszych potraw. Pozostałe popisane dania tych wyspiarzy to: braġjoli – zrazy wołowe z nadzieniem z mielonego mięsa, oliwek, jaj, bekonu, czerstwego pieczywa i pietruszki; fenek biz-zalza – potrawka z królika z dodatkiem cebuli, ziół i wina. Maltańczycy słyną także z zup, a do najpopularniejszych należą: brodu – bulion wołowy z selerem, rzepą i kabaczkiem, aljotta – zupa rybna, minestra – jarzynowa czy sopaa tal-armla – także jarzynowa jednakże podawana z kozim sercem. Malta słynie także z produkcji najlepszych na świecie migdałów, fig, oliwek, cytrusów, a także win oraz piw, a jej wyspiarski charakter podkreśla obecność w diecie wielu ryb i owoców morza.

Sprawdź jak możemy uczynić Twój wyjazd wyjątkowym

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823
Michała Supieta Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Podjąłeś świetną decyzję! Napisz do nas jakiego rodzaju wyjazdem jesteś zainteresowany, a my skontaktujemy się z Tobą!