Amsterdam Wyjazdy Firmowe

Jest pewne miasto, które morzu zostało

wydarte.

Na śledziach zbudowane.

I edukacji.

Pozwól nam zabrać Cię w to niesamowite miejsce!

Amsterdam w pigułce

Zjawiskowa Hegra

Wyjazdy incentive - Amsterdam
Wyjazdy do Amsterdamu

Więcej o Amsterdamie

Amsterdam to miasto, które nigdy nie śpi, miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a tętniąca życiem kultura przyciąga miliony turystów z całego świata. Wyjątkowe połączenie malowniczych kanałów, zabytkowej architektury i współczesnej dynamiki tworzy atmosferę, która zachwyca każdego, kto tu przybywa.

Amsterdam szczyci się siecią ponad 100 km kanałów, które otoczone są przez 1500 mostów. Spacerując wzdłuż urokliwych wodnych szlaków, można podziwiać piękno XVII-wiecznych kamienic, które kryją w sobie bogatą historię i unikalny urok. Rejs po kanałach to obowiązkowy punkt programu, który pozwala odkryć najbardziej malownicze zakątki miasta z perspektywy wody.

msterdam to mekka dla miłośników sztuki. W sercu miasta znajduje się Rijksmuseum, gdzie można podziwiać arcydzieła takich mistrzów jak Rembrandt, Vermeer i Hals. W Muzeum Van Gogha znajdują się największe zbiory prac tego genialnego artysty. Spacerując po uliczkach Amsterdamu, niemal na każdym kroku można napotkać galerie sztuki, teatry i muzea, które oferują niezliczone wystawy i wydarzenia kulturalne.

Amsterdam od wieków słynie z otwartości i tolerancji. To miasto, które przyciąga ludzi z różnych kultur i narodowości, tworząc kosmopolityczną i przyjazną społeczność. Dzięki temu każdy czuje się tu mile widziany, a różnorodność kulturowa wzbogaca codzienne życie miasta.

I oczywiście ten city vibe, który zachwyci każdego uczestnika wyjazdu firmowego do Amsterdamu!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive w Amsterdamie. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Rijksmuseum

Jest kilka najlepszych muzeów na świecie i z całą pewnością Rijksmuseum do nich należy. Znajdziemy tutaj nie tylko arcydzieła takich malarzy jak Vermeer, Rembrandt, Hals czy Potter,  lecz również setki niesamowitych lecz mniej znanych mistrzów pędzla, najczęściej holenderskich.

Kilka godzin spędzonych z mistrzami portretów napewno zadowoli nawet tych, co zwykle nie odnajdują piękna w malarstwie.

Rejs Kanałami

Podążamy wzdłuż Herengracht, jednego z najważniejszych kanałów Amsterdamu. Możemy podziwiać imponujące rezydencje z XVII wieku, które były domami najbogatszych kupców i bankierów. Płyniemy wzdłuż rzeki Amstel, która przecina miasto. Możemy zobaczyć operę i balet narodowy oraz pływające domy mieszkalne, które są jednym z charakterystycznych elementów Amsterdamu. Wzdłuż Keizersgracht, jednego z głównych kanałów w Amsterdamie. Możemy podziwiać piękne, zabytkowe domy i eleganckie mosty.

Podczas rejsu proponujemy dla uczestników tego wyjazdu firmowego – degustację! Do wyboru: wina, piwa, sery.

 

Czy wiedziałeś, że...?

Wyjazd firmowy Amsterdam
Śledzie podczas wyjazdu firmowego w Amsterdami.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Amsterdam to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita natura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i super pogoda, to Jordania będzie dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt