Stambuł Wyjazdy Incentive

Jest pewnie miasto, które stolicą świata

można nazwać.

Pełne cudów dwóch wielkich cywilizacji.

Magiczne skrzyżowanie dwóch kontynentów.

Stambuł Cię oczaruje!

Stambuł w pigułce

Stambuł na wyjazd incentive
Wyjazd incentive do Stambułu

Więcej o Stambule

Zapraszamy Cię do serca świata, gdzie historie zapisane na każdej uliczce, w każdym zakątku, tworzą niepowtarzalną narrację o przeszłości i teraźniejszości. Stambuł, miasto leżące na styku dwóch kontynentów, otwiera przed Tobą bramy do niezwykłego świata. Wspaniałego świata wschodniorzymskich cesarzy z ich niesamowitymi budowlami. Barwnego świata ottomańskich sułtanów, z cudownymi pałacami. To niezwykłe miasto na każdym kroku zadziwia i przypomina, że jesteś w miejscu pełnym historii, że znajdujesz się w stolicy świata!

Stambuł to miasto kontrastów, żyjące w harmonii między przeszłością a teraźniejszością, tradycją a nowoczesnością. Każdy, kto tu przybywa, zostaje dotknięty jego magią, odkrywając nie tylko zabytki i widoki, ale przede wszystkim ludzi, którzy nadają temu miejscu duszę. Przygotuj się na niezapomnianą podróż pełną odkryć, emocji i inspiracji. Stambuł czeka, aby oczarować Cię swoim niepowtarzalnym charakterem i niezwykłą gościnnością. Stambuł to idealne miejsce na wysokiej jakości wyjazdy incentive!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive w Stambule. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy! 

Cesarski Konstantynopol

Podczas tego dnia skupimy się na erze wschodniorzymskich cesarzy, a od momentu przeniesienia stolicy rzymskiej do tego miasta przez Konstantyna Wielkiego, do moment zdobycia go przez Mehmeda II Zdobywcę minęło aż 11 wieków, które kryją w sobie wiele niesamowitych historii, zamkniętych w murach Hagii Sofii, Cystern czy wieży Galata. Przejdziemy się ulicami po których mknęły ongiś cesarskie rydwany. Poszukamy ducha wielkich cesarzy. Odnajdziemy piękno, które rozpalało zmysły całego świata przez setki wieków.

Otomański konstantynopol

W majowym świcie roku 1453, nad Bosforem rozwija się opowieść, która na zawsze odmieni oblicze świata. Mehmed II, zwany Zdobywcą, stanął u bram miasta, które od wieków tkwiło w wyobrażeniach jako niezdobyta forteca, klejnot wschodnich cesarstw – Konstantynopol. To miasto, położone na rozdrożu kontynentów, było marzeniem wielu władców, ale tylko Mehmed miał odwagę, by zmierzyć się z jego legendą.
 
Stambuł służył jako stolica i rezydencja dla łącznie 36 sułtanów. Przez prawie 600 lat dynastia ta wywarła olbrzymi wpływ nie tylko na losy tego miasta, lecz również całego świata. Wyobraź sobie ile wspaniałych historii, kryje się w ich pałacach, haremach, meczetach czy bazarach.
 
 
 

Współczesny Stambuł

Współczesny Stambuł to miasto pulsujące życiem 24 godziny na dobę, gdzie nowoczesne wieżowce górują nad starożytnymi minaretami, a ulice żyją własnym rytmem, tworząc nieustającą symfonię miejskich dźwięków. Tu, w labiryncie ulic i zaułków, odnajdziesz dziedzictwo cesarzy i sułtanów, które przeplata się z awangardą i innowacją.

Kulinarna scena Stambułu to raj dla smakoszy. Mieszanka aromatycznych przypraw, świeżych składników i kulinarnych tradycji, przeniesionych przez wieki, wzbogacona jest teraz o nowoczesne akcenty międzynarodowych kuchni. Od ulicznych straganów z kebabem i simitem, po ekskluzywne restauracje na dachach z widokiem na Bosfor, każdy posiłek jest podróżą przez bogactwo smaków.

Nocne życie Stambułu to ekscytujący świat pełen możliwości – od tradycyjnych tureckich meyhane, gdzie można posłuchać muzyki na żywo i spróbować lokalnych przysmaków, po modne kluby i bary na dachach, oferujące spektakularne widoki na miasto przy dźwiękach światowej klasy DJ-ów.

Czy wiedziałeś, że...?

Wyjazdy incentive do Stambułu - lunch na zewnątrz
Słodycze tureckie

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Stambuł to doskonały pomysł na Twój wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca gdzie jest wszystko: wspaniała historia, niesamowita architektura, gościnni ludzie, dobra kuchnia i dziesiątki super atrakcji, to Stambuł będzie dobrym wyborem! Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy najlepszą propozycję na Twój wyjazd firmowy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt