Wyjazdy Integracyjne Edynburg

Jest pewne miasto historii pełne. 

I Surowych świątyń oraz zamków.

Miasto geniuszy, myślicieli i wynalazców. 

 

Dostojne i kolorowe.

 

Pozwól pokazać nam Tobie to niesamowite miasto!

 

Edynburg w pigułce

Szkocka whiskey zaliczana jest do najlepszych na świecie, choć do Szkocji przywędrowała z Irlandii..

Wyjazd firmowy w Katedrze Św.. Idziego.

Katedra Św. Idziego.

Zwiedzanie Edynburga przez grupę incentivową.

Panorama Edynburga.

Więcej o Edynburgu

Miasto festiwali i teatrów ulicznych, podczas których na historycznych ulicach miasta grają spektakle czołowi artyści świata. W 2018 r. podczas festiwalu The Fringe ponad 50 000 artystów wykonało ponad 3500 spektakli. Miasto pisarzy. Urodzony w Edynburgu Robert Louis Stevenson, napisał tu Wyspę Skarbów oraz Doktor Jekyll i pan Hyde. Artur Conan Doyle, autor powieści o Sherlocku Holmesie również urodził się w stolicy Szkocji. J.K. Rowling zainspirował Edynburg tak mocno, że podczas swojego pobytu w mieście wymyśliła i napisała Harrego Pottera. 


Miasto geniuszy, które przez pewien okres jak pisze James Buchan “rządziło zachodnim intelektem”. Tutaj urodził się Adam Smith – ojciec ekonomii klasycznej. James Hutton stworzył geologię. Adam Ferguson zapoczątkował socjologię. Edynburg w swoim złotym wieku był‚ światową stolicą medycyny. James Lind znalazł‚ przyczynę wyniszczającego przez setki lat żeglarzy – szkorbutu. Zaczęto tu stosować znieczulenie do operacji w postaci chloroformu, czy myć ręce przed samym zabiegiem. Tutejsi lekarze tworzyli podstawy chirurgii naukowej, patologii, stomatologii, medycyny tropikalnej, czy hipnozy. Tutejsi lekarze emigrowali, żeby zakładać centra medyczne w różnych częściach świata. W Edynburgu urodził się twórca telefonu – Graham Bell. Alexander Cumming wynalazł spłuczkę toaletową. Wymieniać można byłoby dłużej. 


Złoty Wiek Edynburga sprawił, że najbiedniejszy kraj Europy Zachodniej stał się najbardziej piśmiennym na świecie.  Zapraszamy w podróż w którą wyruszymy w poszukiwaniu geniuszu i piękna jednej z najbardziej niezwykłych stolic europejskich.Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive do Edynburga i pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Narodziny geniuszu

Eric Weiner w swojej książce Genialni bada genezę powstawania geniuszu. Próbuje dociec dlaczego skupiska geniuszu występowały zaledwie w niektórych miejscach i w konkretnym czasie, nazywanym później Złotym Wiekiem. Autor wybrał Edynburg w jego wieku oświecenia, jako zaledwie jedno z siedmiu siedlisk geniuszu w historii ludzkości, obok takich miejsc jak Ateny z czasów Sokratesa, renesansowa  Florencja, Wiedeń Mozarta, Beethovena i Schuberta, a także Freuda oraz Dolinę Krzemową współcześnie. Podczas naszej podróży do Edynburga dowiemy się jakie warunki muszą zostać spełnione, by powstało siedlisko geniuszu. Poznamy receptę na sukces w wydaniu Edynburga. Podczas tego programu poznamy miasto poprzez jego genialnych mieszkańców i odkryjemy jego genialne DNA!

Edynburg na luzie.

Noc w Edynburskim Muzeum Narodowym wyłącznie dla Twojej firmy? Historia whiskey w najstarszej destylarni w kraju? Kolacja na statku królewskich Royal Yacht Britannica? Prywatny koncert organowy gotyckich wnętrzach imponującej katedry Św. Idziego? Highlander Games? A może pub tour z grą miejską?

Pozwól nam stworzyć unikalny program specjalnie na Twój wyjazd!

Czy wiedziałeś, że...?

Miejsce na konferencję - wyjazd firmowy.
Wyjazdy firmowe do Szkocji.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, iż Andaluzja może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na konferencję, spotkanie cykliczne, czy szkolenie, Edynburg oferuje wiele ciekawych i zabytkowych miejsc. Swoje eventy robiły tu firmy z całego świata. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Edynburg doskonale nadaje się tematyczne wyjazdy firmowe. Zaprojektujemy unikalny wyjazd dla Państwa firmy, wykorzystując najlepsze co oferuje Edynburg i okolice, łącząc to ze specyfiką Waszej branży. Jest tutaj wiele możliwości, w różnych budżetach. Możemy koncentrować się na określonej historii, prawdziwej, bądź inspirowanej literaturą. Sporcie lub sztuce. Architekturze, a może kuchni? Pozwól nam zaprojektować wyjazd, który uczestnicy zapamiętają na zawsze!  

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt