Wyjazdy Integracyjne Dubaj

Jest pewne miejsce na ziemi, gdzie wszystko musi być NAJ.

 

Najwyższe, najszybsze, największe, najdroższe.

 

Do niedawna osada poławiaczy pereł. Dziś światowa metropolia.

 

Pozwól nam pokazać Ci to niezwykłe miejsce.

 

Wyjazdy do Emiratów Arabskich

Dubaj w pigułce

Hotel Burj Al Arab.

Zakupy w Dubaju podczas wyjazdu integracyjnego.

Targ złota.

Atrakcje w Dubaju na wyjazd firmowy.

Desert Safari.

Więcej o Dubaju

 

Emirat powstaje w 1833 r. i od samego początku rządzi nim rodzina Al Maktoum, kiedy to 800 członków plemienia Bani Yas pokojowo przejmuje władzę. Ludzie żyją tu głównie z połowu pereł, rybołówstwa i daktyli. Kiedy na początku XX w. Japończycy opanowują sztuczną hodowlę pereł, Dubaj musi szukać innego pomysłu na siebie. Stawia na handel i zaprasza Hindusów oraz Irańczyków, oferując im zwolnienia podatkowe. Kolejny władca z rodziny Al Maktoum poszerza Dubai Creek, umożliwiając większym statkom przywozić i zabierać towary. W 1966 r. odkryto tu ropę, z której wydobycia finansowano rozbudowę infrastruktury. Władcy emiratu wiedzieli, że ropy nie starczy na długo. W przeciwieństwie do sąsiada z Abu Dhabi ich złoża nie były i nie są bogate. Zamiast przejadać więc zyski, inwestowali. I wciąż inwestują.

Dziś owoce ich inwestycji przyciągają do miasta rocznie prawie 20 000 000 ludzi z całego świata, którzy przylatują tu najlepszymi liniami świata (Emirates), aby zobaczyć widok z najwyższego budynku świata (Burj Khalifa), zrobić zakupy w największym centrum handlowym na świecie (Dubai Mall), przenocować w najlepszym hotelu, na sztucznej wyspie, obejrzeć zrobione z największym rozmachem na świecie spektakle (np. La Perle), pobawić się w najnowocześniejszych parkach rozrywki, pojeździć na nartach na krytym stoku. Wymieniać moglibyśmy dalej. Dubaj stał się światową stolicą NAJ (jeśli interesuje Cię jak tego dokonano, zapraszamy do lektury naszego tekstu TUTAJ.

Prócz nowoczesności i efektów WOW, które tak ważne są przy organizacji wyjazdów incentive, znajdziemy tu również pozostałości po starym Dubaju – np. Dubai Creek i okolice. Możemy zrobić zakupy na targu przypraw lub złota. Możemy spędzić noc w pustynnym obozie i poczuć jak tutejsi mieszkańcy sto lat temu. Jak Laurence z Arabii. Dubaj to doskonałe miejsce na wyjazdy firmowe z wieloma efektami WOW. Sprawdź jak możemy uczynić Twój wyjazd wyjątkowym!

 

Stary Dubaj.

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazd incentive w Dubaju. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Naj, Naj Dubaj

W programie tym koncentrujemy się na tym co miasto oferuje najlepszego. Pokazujemy uczestnikom efekty WOW. Koncentrujemy się na tym co najwyższy, największe, najszybsze, najlepsze. 

Wybieramy najlepiej położone hotele, wyjątkowe restauracje i formy zwiedzania, np. zamiast autobusem uczestnicy przemieszczają się do kolejnych atrakcji luksusowymi samochodami (Ferrari, Lamborghini). Dubaj nocą pokazujemy z odkrytego autobusu (Double Decker), aby nic nie ograniczało idealne widoku na rozświetlone miasto.

Zabierzemy uczestników na jeden z najwspanialszych spektaklów świata – La Perle. Zobaczymy wschód słońca podczas lotu balonem nad pustynią. Odwiedzimy szpital sokołów. Zjemy kolację na pustyni z miliardami święconych jasno gwiazd. To będzie wyjazd, który napewno zapamiętają na długo!

 

Trzy Emiraty

Jeśli szukasz wyjazdu incentive w którym ważny jest również relaks proponujemy połączenie najlepszego co oferują trzy emiraty: Dubaj, Abu Dhabi oraz Ras Al Khaimakh. Pierwsza część wyjazdu poświęcona będzie zwiedzaniu. Odwiedzimy największe atrakcje Dubaju (Dubaj nowoczesny + stary Dubaj), pojedziemy do Abu Dhabi zobaczyć jeden z najpiękniejszych meczetów świata, imponujący meczet Sheikha Zayeda. A drugą cześć dnia spędzimy w muzeum Louvre Abu Dhabi, parku rozrywki Ferrari World – jeżdżąc najszybszym rollercosterem świata, a może spróbujemy sił na torze formuły jeden w samochodzie sportowym lub bolidzie?

Drugą część pobytu będzie relaksem w jednym z hotelu na sztucznej wyspie w Ras Al Khaimakh. Znajdziemy tu bardzo dobre hotele (również w formule All Inclusive), oferujące dobrą rozrywkę, świetną kuchnię – wszystko co sprawi, że uczestnicy wrócą zachwyceni.  

  

  

Czy wiedziałeś, że...?

Atrakcje w Dubaju dla grupy incentive.
Dubaj na wyjazd incentive.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Dubaj może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz miejsca na konferencję, spotkanie cykliczne, czy szkolenie, Dubaj oferuje wiele dobrych hoteli z doskonałym zapleczem konferencyjnym. Swoje eventy robiły tu firmy z całego świata. Organizowane są tutaj również światowe kongresy. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Dubaj to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju scenariusze wyjazdów incentive. Historia metamorfozy miasta jest tak niesamowita, że można użyć jej elementów do wyjazdu motywacyjnego, pokazując, że marzenia, dobre planowanie oraz ciężka praca dostarczają cuda. Możemy zaprojektować wyjazd w oparciu o filozofię władcy Dubaju - Szejka Mo, którego książki dają nam inspirację w codziennej pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt