Wyjazdy Incentive Barcelona

Jest pewne miasto, gdzie duchy historii spotkamy za każdy rogiem.

Ukryte w średniowiecznych kościołach, tak barwnie opisanych w powieściach lubianych.

 

Miasto bajkowe. Genialne. Miasto Gaudiego.

 

Łatwo odnaleźć tu piękno i zakochać się szybko.

 

Pozwól nam pokazać Ci nasze ulubione miasto świata! Kochamy tu wracać!

 

Barcelona w pigułce

Museu Nacional d’Art  de Catalunya.

Mecz podczas wyjazdu firmowego do Barcelony.

Camp Nou

Wyjazd incentive, Barcelona.

Barcelona nowoczesna.

Więcej o Barcelonie

To nasze ulubione miasto na ziemi. Kochamy je za historie, które kryją się w krętych, średniowiecznych uliczkach Bari Gotic. Kochamy   jeść i popijać winem tapas w barach El Born. Uwielbiamy spacerować uporządkowanymi ulicami Example natykając się na wyglądające jak z bajki arcydzieła modernizmu. Za każdym razem zachwycamy się pięknem i geniuszem Gaudiego, architektem, jakiego nie było zanim się narodził, ani kiedy umarł. Przechodzą nas ciarki kiedy słyszymy kataloński hymn śpiewany przez kibiców Barcelony na Camp Nou lub podczas dźwięków koncertu w Palau de la Musica Catalana. Nie możemy przywyknąć do ogromu tutejszego piękna, często więc chodzimy z rozdziawionymi z zachwytu ustami. Po powrocie do kraju tęsknimy za patatas bravas, smakiem fueta, aromatem dobrej Rioja, tutejszą wyborną kuchnią. 

Barcelona to 2000 lat historii, opisanej w książkach historycznych, popularnych powieściach oraz hitach filmowych. Miasto, które żyje i codziennie tworzy na nowo historię swą. Znajdziesz tu wspaniałe budynki wybudowane setki lat temu, znajdziesz również jeden, który od 130 lat jest w budowie.

Barcelona jest kosmopolityczna, chłonie współczesną sztukę z zakątków oddalonych, organizowane są tu intrygujące wystawy, światowej sławy gwiazdy muzyczne koncertują w tutejszych salach.

Barcelona jest cudowna!    

 

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazdy incentive do Barcelony. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Gaudi - geniusz piękna

Barcelona to miasto niezwykłe, dla wielu najpiękniejsze na świecie. Pełne parków i niesamowitej architektury, sztuki i przepysznej kuchni. Barcelona to miasto Gaudiego, którego prace zmieniły je na zawsze, mimo że w momencie jego narodzin miało już 2000 lat. Antoni Gaudi będzie naszą inspiracją, podążając jego śladami odkryjemy piękno i poznamy fascynującą Barcelonę. Jej historię, lecz również teraźniejszą kosmopolityczną twarz. 

Poznamy geniusz mistrza, zobaczymy czym się inspirował, zrozumiemy jego dzieła, i zakochamy się w pięknie. Przy zwiedzaniu użyjemy nowych technologii, które ożywią ich wspaniałe wnętrza. Przy większych grupach wynajmujemy je na wyłączność, zatrudniamy aktorów, organizujemy pokazy światło-dźwięk, wciągamy uczestników w piękno!

 

 

 

Barcelona na luzie

Mamy alergie na autobusy w miastach. Nie lubimy wysiadania i wsiadania, z punktu A do punktu B w pośpiechu, żeby zobaczyć jak najwięcej. Uważamy, że lepiej mniej, a głębiej, żeby poczuć bardziej. Wybieramy lokalizacje hotelu umożliwiającą eksplorację miasta pieszo. Spacerujemy zatrzymując się często w naszych ulubionych barach, na małe przekąski i wino. Poznajemy miasto na luzie, dosłownie w nie wchodzimy. 

Nie da się zobaczyć wszystkiego w ciągu kilku dni, lecz można poznać część dobrze. W programie tym pragniemy pokazać duszę miasta, sprawić by uczestnicy je zrozumieli i pokochali. Zainspirować do powrotów i odkrywania.

 

Czy wiedziałeś, że...?

Atrakcja na wyjazd integracyjny w Barcelonie.
Wizyta na targu podczas wyjazdu firmowego.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Barcelona może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na konferencję (np. na stadionie Camp Nou), spotkanie cykliczne, czy szkolenie, Barcelona oferuje wiele dobrych hoteli z doskonałym zapleczem konferencyjnym. Swoje eventy robiły tu firmy z całego świata. Organizowane są tutaj również światowe kongresy oraz największe targi. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Barcelona doskonale nadaje się tematyczne wyjazdy firmowe. Zaprojektujemy unikalny wyjazd dla Państwa firmy, wykorzystując najlepsze co oferuje Barcelona ze specyfiką Waszej branży. To miasto daje setki możliwości, w różnych budżetach. Możemy koncentrować się na określonej historii, prawdziwej, bądź inspirowanej literaturą. Sporcie lub sztuce. Architekturze, a może kuchni? Pozwól nam zaprojektować wyjazd, który uczestnicy zapamiętają na zawsze!  

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt