Wyjazdy Integracyjne do Marrakeszu

Jest pewne miasto jak z baśni 1001 nocy.

Tysiącami zapachów pachnące.

 

Magiczne i niepowtarzalne.

 

Kolorowe.

 

Pozwól nam pokazać Ci to niezwykłe miejsce!

 

Marrakesz w pigułce

Maroko na wyjazd firmowy

Aromatyczne i kolorowe przyprawy na souku w Marrakeszu.

Szafran, zwany królem przypraw.

Więcej o Marrakeszu

Marrakesz jest jedyny w swoim rodzaju. To miasto do którego większość uwielbia wracać i spędzać więcej i więcej czasu. Magiczne miasto, niczym z baśni 1001 nocy! 

Kuglarze, opowiadacze historii, muzycy Gnawa, akrobaci, zaklinacze węży, czy dentyści. Smak świeżo wyciśniętego soku z lokalnych pomarańczy. Słodkie daktyle, popijane równie słodką herbatą miętową z domieszką przypraw. Ciągnące się w ustach ślimaki. Przesadnie zachwalający swoje  towary handlarze. Kolorowo ubrani sprzedawcy wody. Zawodzący głos muezina nawołujący do modlitwy. Zapach kolorowych i niezwykle aromatycznych przypraw. Koloryt orientu w najlepszym wydaniu – a to tylko i jeden plac miasta, choć plac niezwykły. Jeden z najbardziej znanych na świecie – Jemaa el Fna.

Cytując książkę Maroko Kraina Gnawy „Można stwierdzić, że Maroko ma cztery stolice: Fez, Marrakesz, Meknes i Rabat. Dwie ostatnie miast zyskały godność stolicy z mocy sułtańskiego kaprysu z racji położenia geograficznego, a dwa pierwsze z racji powagi religijnej i kulturalnej. Arabom bliższy jest Fez, Berberom – Miasto Czerwone, czyli Marrakesz, o którym pisze się dzisiaj, że jest metropolią marokańskiego Południa, bramą Południa.”

Zapraszamy Cię do Czerwonego Miasta!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazd firmowy do Marrakeszu. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Legendy Marrakeszu

W pierwszej części dnia wyruszymy wąskimi uliczkami mediny na plac Jemaa el Fna. Podczas spaceru uczestnicy dowiedzą się fascynujących historii z życia miasta. Poczują zapachy przypraw mijając souki, spróbują słodkiej marokańskiej herbaty, dowiedzą się nieco od ziołolecznictwie. Następnie zwiedzimy czarujący Pałac Bahia, kolorowe Ogrody Majorelle z willą Yves Saint Laurenta, by udać się na pyszny, tradycyjny lunch w zjawiskowym riadzie. Po obiedzie wsiądziemy w bryczki, które obwiozą nas szerokimi arteriami Nowego Miasta. Dzień zakończymy degustacją ślimaków i innych egzotycznych potraw na Placu. To będzie pełen wrażeń dzień!

Wyprawa 4x4 w góry Wysokiego Atlasu

Pod hotel przyjadą komfortowe Toyoty Land Cruiser z napędem 4×4, by zabrać uczestników w góry Wysokiego Atlasu. Przejedziemy przez malownicze średniowieczne wioski, które wyglądają jakby czas się tu zatrzymał. Zatrzymamy się na prawdziwe marokańskie śniadanie, które zjemy na dachu marokańskiego domu z zapierającym widokiem na ośnieżone szczyty! Przeprawimy się przez pustynię Agafay. Zrobimy górski trekking w okolicy miasteczka Imlil. Zjemy pyszny lunch w położonym na wzniesieniu kasbahu. To będzie pełen atrakcji oraz instagramowych widoków dzień! 

 

Czy wiedziałeś, że...?

Jedzenie podczas wyjazdu do Marrakeszu.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Marrakesz może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na spotkanie cykliczne lub szkolenie, Marrakesz napewno do takich należy. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Travel Consulting w Marrakeszu

Marrakesz to idealne miejsce na ciekawe i niebanalne scenariusze wyjazdów! Dzięki  bogatej i fascynującej historii, możemy zaprojektować tu unikalne wyjazdy. Eventy w Marrakeszu są atrakcyjne cenowo, a w ramach średniego budżetu możemy zaproponować wiele efektów WOW. Fascynujący orient i atmosfera niczym z baśni 1001 nocy wysokiej jakości sprawią, że uczestnicy zapamiętają wyjazd na zawsze!
 

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt