Wyjazdy Incentive do Sankt Petersburga

NIESTETY MUSZĄ POCZEKAĆ NA LEPSZE CZASY

WSPIERAMY UKRAINĘ W JEJ WALCE O NIEPODLEGŁOŚĆ!

Jest pewne miasto sztuki pełne.

Zadziwia tym co kryje w sobie.

 

Bogactwem ociekające.

Pełne efektów WOW!

Pozwól nam pokazać Ci to niezwykłe miejsce!

 

Petersburg w pigułce

Rejs kanałami Petersburga.

Rosyjski kawior i wódka.

Więcej o Petersburgu

Miasto położone na 42 wyspach w którym znajdziemy 430 mostów. Miasto białych nocy, czasem zwane Wenecją Północy. Miasto powstałe z marzeń Piotra Wielkiego, który zachwycił się Amsterdamem. Młode miasto, w którym wiele się wydarzyło. Historia, która wydarzyła się tutaj miała wpływ na świat cały. Miasto sztuki i kulturalna stolica Rosji. Miasto baletu, ze wspaniałymi teatrami baletu i najlepszą szkołą baletową świata. Wspaniałe pałace kryjące bogactwo carów oraz skarby możnych imperialnej Moskwy. Miasto Dostojewskiego i Puszkina. Miasto Katarzyny Wielkiej. Miejsce śmierci Rasputina i narodzin Putina.

Od początku istnienia Sankt Petersburg był inny od miast rosyjskich i do dziś mieszkańcy Petersburga uważają się za trochę innych. Piotr Wielki zapragnął nowej stolicy gdzie nie będzie występujących w Moskwie gett, gwarantującą szacunek cudzoziemcom oraz tolerancję religijną wszystkim. Wymarzył sobie najbardziej kosmopolityczne miasto w tej części świata. Z szerokim ulicami i kanałami o rozmiarach głównego kanału amsterdamskiego. Piotr Wielki wymarzył nową stolicę, która będzie snem na jawie i taką zaczął budować. Jego następcy dokończyli dzieła i dziś możemy podziwiać wyjątkowe miasto –  przyciągające odwiedzających z całego świata, najwięcej ze wszystkich miast rosyjskich.

Sankt Petersburg to naszym zdaniem jedno z najlepszych miejsc na wyjazd incentive, integracyjnych, czy nagrodowy, ponieważ znajdziemy tu wiele efektów WOW, których indywidualny turysta nie doświadczy sam np. zwiedzanie Ermitażu w nocy na wyłączność, prywatne koncerty w cerkwiach, przestawienia baletowe w pałacach na wyłączność, czy kolacje z inscenizacjami w historycznych miejscach. To naprawdę jest odpowiedni kierunek na doskonały wyjazd firmowy!

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive różnią się od tego co proponują masowi touroperatorzy turystyczni. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazd firmowy do Marrakeszu. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Ermitaż po godzinach.

Wyobraź sobie jedno z najpiękniejszych i najwspanialszych muzeów świata tylko i wyłącznie dla Ciebie i Twojej grupy! Kilka milionów wspaniałych eksponatów zgromadzonych w Pałacu Zimowym i żadnych innych zwiedzających! Do tego najlepsi przewodnicy, którzy zainteresują Cię i opowiedzą o obrazach Tycjana, El Greco, Rembrandta, Matisse’a, van Gogha,  da Vinci lub setkach innych wybranych  arcydzieł, gdyż nie sposób obejrzeć wszystkie podczas jednej, czy pięćdziesięciu wizyt. A wszystko to w robiących piorunujące wrażenie wnętrzach, które same w sobie są unikatowym dziełem sztuki. To miejsce sprawia, że serce zaczyna bić szybciej, atrakcja ta jest naszym zdaniem kwintesencją wyjazdu incentive, który powinien dostarczać unikalnych i nieosiągalnych indywidualnym uczestnikom wrażeń.

Prywatny koncert chóru w Cerkwi na Krwi.

W historycznym miejscu zamachu na cara Aleksandra II. W jednej z najpiękniejszych cerkwi w całej Rosji, której wnętrze zachwyca 7000 m2 mozaiki ze smalty w 20 000 różnych odcieniach! Zapraszamy na prywatny koncert wspaniałego chóru dziecięcego! Cerkiew Zbawiciela na Krwi sama w sobie robi niesamowite wrażenie, a kiedy dodamy do tego wyłączność i rozchodzące się dźwięki dziecięcego śpiewu uzyskamy efekt WOW i łzy wzruszenia u uczestników. To jest kolejna z setek unikalnych atrakcji, które proponujemy naszym grupom podczas wyjazdów incentive, czy integracyjnych w Sankt Petersburgu.

Czy wiedziałeś, że...?

Wyjazdy firmowe do Rosji.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Sankt Petersburg może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na spotkanie cykliczne lub szkolenie, Petersburg napewno do takich należy. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Wyjazdy integracyjne do Petersburga

Sankt Petersburg to idealne miejsce na ciekawe i niebanalne scenariusze wyjazdów incentive! Dzięki  fascynującej historii miasta i jego ludzi, możemy zaprojektować tu naprawdę unikalne wyjazdy integracyjne. Eventy w Petersburgu są w miarę atrakcyjne cenowo, a w ramach średniego budżetu możemy zaproponować wiele efektów WOW. Dysponując nieco większym budżetem może zorganizować cuda i sprawić, że uczestnicy zapamiętają wyjazd na zawsze!
 

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt