Wyjazdy Integracyjne do Lwowa

NIESTETY MUSZĄ POCZEKAĆ NA LEPSZE CZASY

Wspieramy Ukrainę

WSPIERAMY UKRAINĘ W JEJ WALCE O NIEPODLEGŁOŚĆ

Jest pewne miasto historii pełne.

Niegdyś ostoja polskości, która przyczyniła się do powrotu Polski na mapę Europy.

 

Miasto kawą pachnące.

 

Pełne kawiarni, restauracji i barów.

 

Pozwól nam pokazać Ci to miasto niezwykłe!

 

Lwów w pigułce

Wyjazd incentive do Lwowa.

Lwów potrafi czarować kolorami.

Kuchnia we Lwowie jest bardzo smaczna.

Więcej o Lwowie

“Lwów był zawsze czymś więcej niż tylko miastem – stanowił symbol pewnej cywilizacji, która jednak nie opierała się na politycznym znaczeniu, ponieważ miasto nigdy nie było formalną stolicą. We Lwowie nie było politycznego filaru, ale miasto miało legendę, której bogactwo wynikało przede wszystkim z wielokulturowości. Twórczą społeczność lwowską stanowili przedstawiciele wielu narodów: Polaków, Ormian, Rusinów, Żydów i Niemców, ale zawsze sfera ta miała polski charakter. Dzięki temu powstała siła, której nikt, kto chciał rządzić miastem, nie mógł się oprzeć. Nawet przedstawiciele Austro-Węgier, którzy mieli germanizować miasto i sprawiać, że stanie się ono integralną częścią austriackiej monarchii szybko się polonizowali.” – pisze Marek Koprowski w swojej Historii Lwowa. 

Miasto królów polskich, miasto kawiarni i genialnych matematyków, najbardziej polskie kiedy Polska zniknęła z mapy Europy. Kryjące w swych starych budowlach tysiące fascynujących opowieści. Pozwól nam pokazać Ci to magiczne miejsce!

Zapraszamy Cię do miasta niezwykłego! Zapraszamy do Lwowa! 

Jak może wyglądać Twój wyjazd?

Każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie używamy szablonów. Projektujemy każdy wyjazd firmowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Nasze pomysły na wyjazdy incentive nie ograniczają się do tego co proponują DMC. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw sprawdzamy na sobie, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość jest najważniejsza. Inspirujemy się historią, a każde miejsce ma jakąś unikalną historię. Historie w które można uczestników zanurzyć, by poczuli bardziej. Zobacz przykładowe inspiracje na wyjazd firmowy do Lwowa. I pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd Twojej firmy!

Legendy Średniowiecznego Lwowa.

Po kolacji wyruszmy na spacer ze średniowiecznym burmistrzem Lwowa. Idąc wąskimi, brukowany uliczkami spotkamy przebranych aktorów, którzy sprawią, że przeniesiemy się wstecz o 500 lat! Poznamy historię miasta przez barwne i wciągające opowieści o jego mieszkańcach i mijanych budynkach. Będzie odrobinę grozy oraz dużo humoru i doskonałej zabawy.

Nasze grupy uwielbiają tą atrakcję, a my uważamy, że forma ta pozwala zanurzyć się w historii i bawić się nią. Jest to prawdziwa podróż w czasie!

Lwów śladami kawy, czekolady i piwa.

Podczas tej półdniowej, smacznej atrakcji poznamy historię Lwowa dostarczając przyjemności naszym kubkom smakowym! Uczestnicy dowiedzą się dlaczego Lwów jest Ukraińską stolicą kawy oraz jak pewien mieszkaniec spod Lwowa uratował 400 lat temu Wiedeń, a w nagrodę zamiast worków ze złotem wybrał worki z nieznaną w Europie kawą i do dziś jest patronem wiedeńskich właścicieli kawiarni. Odwiedzimy „kopalnię kawy”, w której skosztujemy wybornej kawy serwowanej w spektakularny sposób. Skosztujemy wyborną czekoladę w płynie, a w mikro-browarze dowiemy się nieco o ważeniu dobrego piwa oraz ciekawych historii związanych z tym napojem. To będzie bardzo smaczny dzień!

Czy wiedziałeś, że...?

Event w Operze Lwowskiej podczas wyjazdu firmowego do Lwowa.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że Lwów może być dobrym pomysłem na Państwa wyjazd firmowy. Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, motywacyjny lub incentive. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na spotkanie cykliczne lub szkolenie, Lwów napewno do takich należy. Zastanawiasz się nad wyborem miejsca na szkolenie wewnętrzne? Wyślij nam wiadomość.

Lwów na wyjazd incentive.

Lwów to idealne miejsce na ciekawe i niebanalne scenariusze wyjazdów! Dzięki 800 letniej, bogatej i fascynującej historii, możemy zaprojektować unikalne wyjazdy. Eventy we Lwowie są atrakcyjne cenowo, a w ramach niedużego budżetu możemy zaproponować wiele efektów WOW, wysokiej jakości, mające na siebie pomysł, oferujące smaczną kuchnię restauracje oraz dobre hotele. Lwów może być doskonałą alternatywą na event w Polsce!
 

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michał Supieta TRCO

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197

TRCO

Zdecydowany na super urlop na Kaszubach? A może masz dodatkowe pytania?

Napisz, potwierdzimy dostępność lub odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt