Piotr Cielecki

Przede wszystkim praktyk biznesu z bogatym wachlarzem doświadczeń zarówno w sprzedaży, jak i w budowaniu, oraz prowadzeniu skutecznych zespołów. Na przestrzeni ośmiu lat pracy zawodowej stał się specjalistą w przygotowywaniu autorskich programów szkoleniowych, tworzonych z myślą o maksymalnym rozwinięciu potencjału i kompetencji uczestników. Jest autorem nowatorskich rozwiązań, dedykowanych pracownikom zajmującym specjalistyczne i menadżerskie stanowiska.

Dorota Żyłko

W branży turystycznej od 1991 r. Kasjer lotniczy. Interesuje się historią i literaturą. Prowadzi projekty i obsługuje Klientów indywidualnych. Ogarnia przeloty. Dużo czyta. Raczej spokojna z charakteru.

Izabella Puchajda

17 lat w branży turystycznej, absolwent prawa, bardzo dobra znajomość hoteli w większości destynacji na całym świecie. Zarządza naszym biurem i dba o wszystko co z nim związane od zaopatrzenia firmowej lodówki i odpowiednie ilości tonerów do drukarek po wystawianie faktur i zlecanie przelewów.  Dokładna i systematyczna.  Uwielbia podróżować. Szczególnie dobrze się czuje w metropoliach…

Michał Supieta

Z turystyką związany od 2011 roku – początkowo jako pilot, następnie koordynator wyjazdów. Przed rozpoczęciem pracy biurowej ponad 2 lata mieszkał i pracował za granicą – w Hiszpanii i w Portugalii. Współprowadził audycję podróżniczą w radiu. Posługuje się biegle hiszpańskim i angielskim. Pasjonat podróży (zwiedził jak dotąd ponad 50 krajów, ale liczba ta systematycznie rośnie),…

Jakub Puchajda

Uwielbia podróżować (dotychczas zwiedził 52 kraje), czyta kilkadziesiąt książek rocznie, rozmawia w trzech językach. Kocha piękno. Optymista, który wierzy w ludzi. Zafascynowany historią, bo uważa, że bez znajomości historii nie można w pełni zrozumieć teraźniejszości. Odpowiedzialny za kreatywne projektowanie programów.