WYJAZDY SZKOLENIOWE

WYJAZDY SZKOLENIOWE

Już sama zmiana scenerii korzystnie wpływa na przyswajanie nowej wiedzy z kilku powodów. Łatwiej się uczymy nowych umiejętności kiedy wybijamy się z rutyny, co podróż w nowe miejsce gwarantuje. Szkolenie w interesujące miejscu sprawi również, że nabierzemy świeżej perspektywy, utrzymamy dłużej uwagę i na dłużej zapamiętamy przyswojoną wiedzę.

Szkolenia miękkie aż proszą się o opuszczenie sali. Na wyjeździe szkoleniowym dostajemy nieograniczone możliwości przeprowadzenia szkoleń miękkich. Możemy przeprowadzić niektóre szkolenia w formie gier wykorzystujących miejsce w którym się znajdujemy. Uczestnik takiego szkolenia nie tylko nabywa nową wiedzę i umiejętności, lecz przede wszystkim dobrze się przy tym bawi oraz zwiedza i poznaje wybrany region.

Mamy doświadczenie w organizowaniu nawet kilkuset osobowych wyjazdów szkoleniowych. Współpracujemy z różnymi firmami szkoleniowymi, które oferują swoje autorskie szkolenia dla wszystkich branż. Możemy wspólnie zaproponować skuteczne programy wsparcia sprzedaży i szkolenia oparte na grywalizacji, której finałem będzie zagraniczny wyjazd szkoleniowy.

Wytrop agenta

Sprawdź jak można połączyć szkolenie z zabawą oraz poznawaniem świata. Zapraszamy do Lizbony aby wytrapić agenta!

SKONTAKTUJ SIĘ

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Travel Consulting

Jakub Puchajda

CEO
+48 512 086 665
jakub.puchajda@trco.pl

Sprawdź co u nas na

Copyright © 2018 Travel Consulting Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.