#1
Spotykamy się i rozmawiamy

Możemy porozmawiać telefonicznie, szczególnie jeśli się już znamy, lecz uważamy, że spotkanie jest najlepszym sposobem na słuchanie jak wyobrażają Państwo sobie ten wyjazd firmowy, co jest ważne, a co najważniejsze, jakie są cele, jacy mogą być uczestnicy. Zadamy pytania, zapiszemy odpowiedzi. Państwo sprawdzą, czy jesteśmy odpowiednią dla Was firmą, my sprawdzimy, czy możemy Państwu pomóc (nie jesteśmy odpowiednim partnerem dla każdego i nie każda firma jest odpowiednia dla nas).

Umów się z nami na spotkanie

#2
Projektujemy

Zaparzamy paloną na Sycylii Miscelę d’Oro i myślimy. Kiedy przychodzą pierwsze pomysły, sprawdzamy logistykę, hotele, dostępność atrakcji i odpowiednich ludzi. Naszym celem jest, aby każdy wyjazd incentive był niepowtarzalny, bo każda grupa jest inna. Pragniemy, by uczestnicy weszli “głębiej”, by poczuli ducha miejsca, by przeżyli wyjątkowe emocje, zakochali się w danym kraju przez jego piękno, historię, kuchnię oraz ludzi. Niezależnie od celu konkretnego wyjazdu, uczestnik musi czuć się wyjątkowo, bo to dla niego to robimy. Uczestnik jest najważniejszy.

Umów się z nami na spotkanie

#3
Oferta

Następnym krokiem jest wybór 2-4 propozycji, które starannie Państwu przygotowujemy. Nasza typowa oferta liczą ponad 25 stron w PDF, zawiera szczegółowe opisy programu, hotelu, nazwy konkretnych restauracji (a często szczegółowe, starannie dobrane menu), ludzi którzy będą dbać o zadowolenie i bezpieczeństwo uczestników. Znajdą w niej Państwo piękne zdjęcia oraz inspiracje.

Umów się z nami na spotkanie

#4
Feedback

Czekamy na informacje zwrotne. Czasem trafiamy w dziesiątkę za pierwszym razem, niekiedy modyfikujemy kilkakrotnie, aż uzyskamy zadawalający Państwa efekt. Czasem doradzamy (lub odradzamy). To Państwo znają najlepiej swoją firmę, wiedzą co jest dla niej najlepsze. My za to znamy się na turystyce biznesowej, więc łącząc to co każdy wie najlepiej jesteśmy w stanie zrobić wyjazd wyjątkowy!

Umów się z nami na spotkanie

#5
Umowa

Po akceptacji finalnej oferty podpisujemy umowę, która jest przejrzysta, zrozumiała i zwięzła. Umowa chroni Państwa interesy i zabezpiecza nasze. Wyznajemy zasadę parterskiego traktowania i nie chodzi tutaj tylko o naszych Klientów. Tak samo traktujemy naszych partnerów biznesowych, współpracowników, wszystkich. Traktujemy innych tak samo jak chcemy sami być traktowani. Win-Win, albo wcale.

Umów się z nami na spotkanie

#6
Wyjazd

Dla każdego z uczestników dostarczamy aplikację wyjazdową (Android/iOS), dzięki której każdy uczestnik jest zawsze dobrze poinformowany, mając wszystkie przydatne informacje zawsze przy sobie.  

Umów się z nami na spotkanie

skontaktuj się z nami

Travel Consulting Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 42
03-938 Warszawa
+48 22 672 56 60

Wpis do Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1823

Michała Supieta Travel Consulting

Michał Supieta

Incentive Manager
+48 722 236 197
michal.supieta@trco.pl

Jakub Puchajda Travel Consulting

Jakub Puchajda

CEO
+48 512 086 665
jakub.puchajda@trco.pl

Copyright © 2018 Travel Consulting Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.